PILDITESTID

Kõikvõimalikud pilditestid, mis puudutavad nägemist, inimese iseloomu jne.

Online testid – pilditestid

Mida, räägib Sinu kohta see, keda pildil esimesena näed?
See, mida inimene pildil esimesena näeb, paljastab see olulisel määral infot inimese isiksuse kohta.Milline sõna on esimene, mida näed?
Otsi piltidelt sõnu ning saad nii mõndagi teada oma iseloomu kohta.


4 esimest sõna, mida märkad?
4 esimest sõna, mida selle testi kaudu näed, on need omadused, mis Sind kõige enam iseloomustavad.


Loom, keda pildil esimesena näed, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta
Millist looma Sa pildil esimesena näed? Esimesena nähtud loom räägib Sinu kohta nii mõndagi huvitavat, tuues esile Sinu iseloomu kõige olulisemad aspektid.

See, millise metsaraja pildilt valid, räägib Sinu varjatud isiksuseomadustest
Oled otsustanud metsa minna. Sinu teele jääb mitu valikut, millist rada mööda edasi liikuda. Sinu tehtud valik räägib nii mõndagi Sinu varjatud isiksuseomadustest.


Mida räägib Sinu kohta sulg, mille pildilt valid?
Sinu valik etteantud piltide seast räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta. Selles testis tuleb teha valik erinevate sulgede seast. Millise sule valid, räägib sellest, millised on Sinu erilised ja parimad omadused.


See, millise päikeseloojangu valid, räägib Sinu kõige väärtuslikumatest omadustest
Päikeseloojangud kuuluvad kindlasti ühtede ilusamate loodusnähtuste hulka. Päikeseloojangutel on sügav mõju igale inimesele, kes neid vaatab. Päikeseloojanguid on väga eriilmelisi ning kindlasti on igaüks leidnud enda jaoks mingi päikeseloojangu või asukoha eripära, mis talle kõige enam meeldib.


See, millise mäe Sa pildilt valid, räägib palju Sinu iseloomu kohta
Mägede vaatamine tekitab igas inimesed emotsionaalseid reaktsioone, mida mõned inimesed toovad rohkem esile kui teised. See, millist mäe pilti järgmistest eelistad, räägib palju ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige Sinu alateadvusega seonduvast.


See, millise aastaajaga seonduva pildi valid, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta
Valgus ja temperatuur mõjutavad olulisel määral inimese meeleolusid, mis omakorda kujundavad isiksust. Aastaaeg, mis Sulle kõige rohkem meeldib, võib mõjutada Sinu käitumist nii negatiivselt kui ka positiivselt, muutudes aja jooksul osaks Sinu isiksusest.


See, millise liblika Sa pildilt valid, räägib Sinu tugevustest ja nõrkustest
See, millised liblikad inimesele meeldivad on loomulikult isiklike eelistuste küsimus, kuid psühholoogiat silmas pidades näitab valik inimese iseloomu kohta nii mõndagi.


See, millise lehe Sa valid, räägib Sinu kõige erilisematest isiksuseomadustest
Selles testis on pildil 6 lehte. Valides nende hulgas oma lemmiku, näitab see Sinu isiksuse kõige sügavamaid aspekte. Õige vastuse saamiseks ei tohiks lehte valida mitte selle värvi või kuju järgi, vaid selle järgi, milline leht tundub kõige meeldivam. Oluline on valiku tegemise eel lõdvestuda.


See, millise maastikupildi Sa valid, räägib Sinu kõige olulisematest isiksuseomadustest
Enamikele inimestele tuleb sõna "maastik" puhul esimesena meelde rand või mäestikud. Aga meie hulgas on ka palju neid, kes mõtlevad sõna "maastik" nimetamise korral koheselt kõrbetele või põldudele. See, milline maastik Sulle kõige enam meeldib, räägib palju ka Sinu iseloomu ja käitumismustrite kohta.


Mida räägib Sinu kohta maa, kus sooviksid elada?
Kodu on inimene peavari, turvalisuse, soojuse ja meeldivate mälestuste paik. Enamik inimesi sooviks elada oma majas, kuid sugugi mitte kõik. Milline oleks Sinu lemmikelukoht järgmiste piltide seast? Valiku järgi saad oma iseloomu kohta nii mõndagi teada.


See, millise puu Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige domineerivamatest isiksuseomadustest
Kas tunned ennast lummatuna puu nägemisest? Või on Sul täiesti ükskõik? Oletame, et satud metsa serva ja Su palutakse valida välja üks puu. Kas valid lihtsalt suvalise puu? Suure tõenäosusega mitte. See, millise puu Sa valid, räägib sellest, millised on Sinu kõige domineerivamad isiksuseomadused.


See, millise tähe Sa pildilt valid, räägib Sinu iseloomuomadustest, mida soovid, et teised märkaksid
Lemmikpildi valimine võib rääkida nii mõndagi inimese iseloomuomaduste kohta. Selles testis on kujutatud erinevaid tähti või erineval viisil Päikest. Igal kujutisel on rääkida oma lugu inimese olemuse kohta.


See, kuidas laoksid Sina kanamunad karpi, räägib Sinu tugevustest
Inimese iseloomuomaduste määramiseks võib kasutada väga erinevat pildimaterjali (puu, lilled, liblikad jne.). Selles testis määrame aga Sinu isiksuseomadused selle järgi, kuidas laoksid Sina kanamune karpi.


See, millise akna Sa pildilt valid, räägib Sinu peamistest iseloomuomadustest
Oma sisemise maailma tundmaõppimine võib paljastada alateadvusega seotud saladusi, mis aitavad Sul elus edasi jõuda. Selle lõbusa ja informatiivse testi kaudu on Sul võimalik teada saada, millised on Sinu tugevad ja nõrgad küljed.


Valides pildilt puu, räägib see Sinu hetkeolukorrast ja edaspidistest soovidest
Puu, mille Sa selles testis valid, räägib sellest, milline on Sinu hetkeolukord ja milliseid muutusi Sa oma ellu sooviksid. Testi tulemus on ajas muutuv, sõltudes Sinu alateadvusest.


See, millise ranna pildilt valid, räägib Sinu sügavaimatest omadustest
Inimesed eelistavad erinevaid randasid. Mõni soovib aega veeta rahvarohkes rannas, teine aga hoopis privaatses rannas. See, millise ranna Sina piltidelt valid, räägib ühtteist ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige aga Sinu sügavaimate isiksuseomaduste kohta.


See, millise joogi Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige dominantsematest iseloomuomadustest
Iga inimese valikud ja otsused mõjutavad otseselt isiksust ja vastupidi. See teebki iga inimese käitumise eriliseks. See test näitab Sinu kõige dominantsemaid isiksuseomadusi.


See, millise fauna esindaja Sa pildilt valid, räägib Sinu salapärasematest iseloomuomadustest
Igal inimesel on loomade, lindude ja putukate suhtes oma reaktsioon. Mõned põlgavad, mõned kardavad, mõned aga jumaldavad neid. Sinu reaktsioon looma-linnu-putuka pildile sõltub Sinu isiksusest, kuid kindlasti ka loomast endast, sest keegi ju ei võta endale krokodilli kaissu. See, millise fauna esindaja pildi järgmiste hulgast valid, räägib päris palju Sinu kõige salapärasematest ja varjatud iseloomuomadustest.


Vali pildilt kujund ja saad teada, kuidas Sa teiste inimestega suhtled
Selles testis on kujundid, mis on koostatud kasutades kolmnurka ja ringi. Kolmnurk tähistab teisi inimesi, ring aga Sinu suhtlemist nende inimestega. See test põhineb osaliselt teoorial, et inimesi köidavad kujundid ja vormid, mis on põhinevad meie aju toimimisel, hoiakutel, haridusel ja isiksuseomadustel.


See, millise silma Sa pildilt valid, räägib Sinu varjatud omadustest
Igas inimeses on peidus varjatud omadused, mida ta endale ei teadvusta, kuid mis mõjutavad tema igapäevaseid tegevusi, otsuseid ja suhteid.


Mida räägib valitud võti Sinu alateadvuse kohta?
Selles testis on kasutatud võtmete kujutisi, igal neist oma erilised omadused. Valides nende võtmete seast välja üheainsa, räägib see nii mõndagi ka Sinu alateadvuse kohta.


Mida räägib valitud sulg Sinu varjatud omaduste kohta?
Antud test põhineb kujundite ja mustrite psühholoogilisel teoorial, mis võib paljastada üllatavaid fakte Sinu kohta. Antud test aitab ennast paremini tundma õppida.


Mida räägib valitud pilt sellest, kuidas oma unistusi ellu suudad viia?
Selles testis on 8 erinevat pilti. Nende piltide hulgast tuleks Sul valida 1-2 kõige enam meeldivamat pilti. Seeläbi saad teada, mida Sinu alateadvus räägib Sinu unistuste elluviimisest ja soovide täitumisest.


See, millise kristalli Sa pildilt valid, räägib Sinu praeguse hetke alateadvuslikest soovidest
Antud test näitab Sinu praegu hetke alateadvuslikke soove ja kirjeldab Sinu hetkeolukorda. Mida Sa oma alateadvuses elult tegelikult ootad ning kuidas oma eesmärkide poole liikuda?