Milline on inimene, kes on sündinud 1. oktoobril

1. oktoobril sündinud inimene on teatud enesekindel ja isikupärane. Ta oskab meeskonnatööd teha ning teistega avatult suhelda.

Nad on tihti hädas otsustamatusega, kuna süda soovib üht, mõistus aga teist asja. See võib neile aeg-ajalt vägagi palju ebameeldivaid tundeid tekitada. Aja jooksul on nad õppinud sellega toime tulema.

Tema puhul vahelduvad rahulik ja tormakas aeg. Ühel hetkel on ta otsustamatu ja loid, teisel hetkel aga meelekindel ja tormakas.
Ta unistab edust ja kuulsusest, kuid ta ei pruugi selleni kunagi jõuda, kuna teine pool temast vajaks rahu ja harmooniat.

Ta on väga tahtejõuline inimene, kellel jätkub piisavalt kannatlikkust, et oma plaanid ja ideed ellu viia. Teistele inimestele see tõsiküll alati välja ei paista. Ta lihtsalt teeb oma asju omas rütmis.

Tal on välja arenenud väga hea õiglustunnetus. Nad ei karda võidelda nende asjade nimel, millesse usuvad. Samas ei sobi talle selles osas liidrirolli kandmine, kuna tema energiad pole ühtlased. Ta on ühel hetkel väga aktiivne, teisel hetkel tõmbub kõigest eemale, et puhata.

Talle sobiksid suurepäraselt kõik sellised tegevusvaldkonnad, mille juures ta saaks oma loomingulisust esile tuua. Head ametid ja tegevusvaldkonnad oleksid talle meelelahutus, kunst, õigusteadus, poliitika, sport või meedia.
Armuelus on ta romantiline, südamlik ja vastutustundlik. Kui ta on suhtesse astunud, täidab ta endale võetud kohustusi laitmatult.

Romantika on talle armuasjades ehk kõige olulisemaks väljundiks.

Ta vajab enda kõrvale inimest, kellega luua püsiv ja vastastikusele austusele toetuv suhe.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Aastahoroskoop (perekond)


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Unenäopüüdja


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Merkaba täht: maasika kvarts


Kokkupandav helikopter - Sikorsky UH-60 Black Hawk


Tassid: kassid (3 tk)


Kauss (15 cm)


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Tassid (4 tk)


Kausid (20 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused