Milline on inimene, kes on sündinud 4. veebruaril

4. veebruaril sündinud inimene on ekstsentriline ja veidrate elukommetega. Tema enda arvates on lähenemine maailmaasjadele muidugi päris normaalne ja talutav, kuid teistele võib see näida väga kummalisena.

Ta on inimene, kes on valmis oma eesmärkide saavutamiseks rohkem tööd tegema ja vaeva nägema, kui paljud teised inimesed selleks üldse suutelised oleks. Ta ei jäta ühegi asja juures jonni enne, kui plaanid on teostatud.

Ta on äärmise enesedistsipliiniga. Ta on kombekas ja korralik, kohati ehk isegi liiga korralik, mis võib muuta tema lähedaste inimeste elu päris põrgulikuks.
Tihtilugu tuleb tema puhul esile kergemeelsus ja pealiskaudsus, mis võib teda viia valede otsusteni. Elu jooksul see tendents väheneb, kuid nooruses võib see talle endalegi tunduda vastumeelsena, kui tihti satub ta olukordadesse, mida ta hiljem kahetsema peab.

Tema tegevused on sellised, mille eesmärgiks on teenida ühiskonda tervikuna. Ka kõige väiksemate tegevuste juures on see talle üheks peamiseks sihiks, et eelkõige seista oma heaolu eest, kuid iga tegevusega anda positiivne tõuge ka ühiskonnale.

Ta on inimene, kes haarab kinni uutest tehnoloogiatest ja uuenduslikest ideedest. Ta oskab seda kõike enda tegevuste juures ära kasutada.
Ametialaste kohustuste täitmise juures tõuseb tema puhul esile äärmine korralikkus ja kohusetunne. Ta ei jäta kunagi asju tähtajaks tegemata. Kui mõned asjad jäävadki tegemata, siis pole see tingitud temast.

Enda ametiks võiks ta valida midagi sellist, mis pakuks seiklusi, võimalust suhelda ja oma tegevusi planeerida ja korraldada vastavalt oma äranägemise järgi. Mida rohkem talle sellekohaseid võimalusi pakutakse, seda edukam ta töökohustusi täites on. Ka meeldib talle oma teadmiste ja maailmavaate edasiandmine teistele inimestele, mistõttu võiksid ametikohtadena mängu tulla õpetaja või konsultant.

Kuna ta on tööle ja oma ideede teostamisele keskendunud inimene, kipuvad armuasjad olema talle keerulised. Ta lihtsalt ei jätku aega ja energiat, et mõelda oma partneri tunnetele ja soovidele. Samas on püsisuhte olemasolu talle eluliselt vajalik. Tema ootused on partneri suunas aga väga kõrged, mistõttu tuleb tal elus palju pettumustundeid kogeda.


Warning: Attempt to read property "title" on null in /data03/virt16094/domeenid/www.vara.ee/htdocs/lisa/epoe_reklaam_arv.php on line 7

Warning: Attempt to read property "link" on null in /data03/virt16094/domeenid/www.vara.ee/htdocs/lisa/epoe_reklaam_arv.php on line 8

Warning: Attempt to read property "pilt" on null in /data03/virt16094/domeenid/www.vara.ee/htdocs/lisa/epoe_reklaam_arv.php on line 9


Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Taro kaartide ennustus


Tööriistakomplekt: 130-osaline


Citröen 2CV6


Seinakaunistus


Kaelakee: rubiin tsoisiit (anioliit)


LED küünlad (5 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: helkivad ööpilved


Unenäopüüdja


Käevõrud partneritele: tiigrisilm ja oonüks


Konna kujuke: kuukivi


Kaelakee: skorpion


Taro kaardid: Alice in Wonderland (koos raaamtuga)


Kaitseingli kujuke: roheline aventuriinNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused