Milline on inimene, kes on sündinud 21. aprillil

21. aprillil sündinud inimene on müstiline. Ta eelistab oma plaane ja ideid üksi ellu viia. Teda on teistel inimestel üsnagi raske mõista, mistõttu võib ta oma väljaütlemistega ja tegevustega teistele inimestele palju segadustundeid tekitada.

Ta on oma olemuselt üsna paindlik, kuid kui teda survestatakse otsuseid langetama, muutub ta väga kangekaelseks.

Ta on tark ja nutikas, mistõttu suudab ta leida lahenduse kõikvõimalikele probleemidele ja takistustele, mis tea eluteele tekkima peaksid.
Ta on väga veenmisvõimeline inimene, kes suudab leida endale toetajaid. Ta on elava kujutlusvõimega, mis muudab tema elukorralduse mitmekesiseks ja huvitavaks. Rutiinne elu on talle vastumeelne, mistõttu otsibki ta endale põnevust ja seiklusi.

Ta kipub tihtilugu tegelema keelepeksuga, mistõttu võib ta selle tulemusena tekitada teistes inimestes pahameelt. Samas mingit suuremat probleemi ta endale kaela ei tõmba.

Kodune keskkond on talle äärmiselt oluline. Ta teeb üsna märkimisväärseid jõupingutusi selleks, et oma kodune keskkond muuta meeldivaks ja hubaseks.
Tal on hästiarenenud kunstilised anded ning arvatavasti leiab ta neile ka oma elu jooksul rakendusi.

Tööalastes asjades on ta kohusetundlik ja ettevõtlik. Alustatud asjad viib ta alati lõpule. Seepärast saavad temale kolleegid ja ülemused kindlad olla. Tal on hästiarenenud äriline vaist, mistõttu võiks ta olla ka edukas äriettevõtja.

Armuasjades on ta romantiline ja kirglik. Talle on oluline see, et peresuhe normaalselt toimiks ning ta suudab omalt poolt selles osas palju ära teha. Partner peaks tema kõrval selline, kes pakuks talle ka piisavalt vabadust.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Lapse horoskoop


Pendel: sinine kvarts


Käevõru: turmaliin ja jaspis


Taro kaardid: Hummingbird Wisdom Oracle (koos raamatuga)


Maserati GranTurismo (2008)


Taro kaardid: Spellcasting Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: Rana George Lenormand (koos raamatuga)


Kaelakee: apatiit


Seinapilt lõuendil või kapal: Kuremaa tuulik


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: lumiobsidiaan


Kööginoad (2 tk) - WMFNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused