Milline on inimene, kes on sündinud 12. detsembril

12. detsembril sündinud inimene soovib vabadust. Ta ei soovi olla seotud suuremate kohustustega või piirangutega, sest soovib tegutseda vastavalt oma äranägemisele.

Ta soovib kõigest ja kõigist teadlik olla. Seetõttu meeldib talle õppimine ja silmaringi laiendamine reisimise teel.

Inimsuhetes on ta küll huvitavaks vestluspartneriks, kuid tüdineb kiiresti sellisest seltskonnast, mis talle pinget ei paku. Seepärast on tal suure tõenäosusega vähe sõpru, sest ta lihtsalt ei ole sõprussuhete hoidmisel eriti püsiv.
Talle meeldib tegeleda kõikvõimalike selliste asjadega, mis pakuksid talle mitmekesisust ja põnevust. Rutiinsus ja igavad väljakutsed pole tema jaoks.

Heaks väljundiks on talle mõne looduslähedasema erialaga tegelemine või aktiivne sportimine (eelistatud individuaalalad).

Tema mõttemaailm töötab kiiresti, mis võimaldab leida ka kõige keerulisematele probleemidele unikaalseid lahendusi. Ta on oma mõtete esitamisel veenev, mistõttu on tal kerge leida endale poolehoidjaid. Ka pole ta kade oma omandatud teadmiste teiste inimestega jagamisel.
Ta võiks olla ametialaselt edukas reklaaminduse või müügi valdkondades. Kuna tema õiglustunnetus on hästi arenenud võiks ta olla ka suurepärane ajakirjanik, õpetaja, jurist või näitleja. Ka poliitikuna võiks ta häid tulemusi saavutada.

Armuasjades on ta tähelepanelik ja kirglik. Suhte hoidmine on talle aga paras väljakutse, sest tüdimus kipub tal kergesti peale tulema, olenemata sellest kui palju ta ka ei püüaks seda vältida. Et tema suhe hästi toioimiks, peaks tal olema suhtes piisavalt ruumi. Kasuks tuleb see, kui tema partner on valmis kergekäeliselt kaasa minema tema soovide ja unistustega.

Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.

Kuupäevadel sündinud inimene (jaanuar-detsember)

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Parima sõbra horoskoop


Sünniratta kood


Karma analüüs + saatuse analüüs


Kaelakee: punane tiigrisilm


Kaelakee: meri kuuvalguses


Päikesepüüdja: süda


Tassid: The Starry Night - Vincent Van Gogh (2 tk)


Taro kaardid: Green Witch Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: udune raba


Käevõru: oonüks


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Öökulli kujuke: sodaliitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused