Milline on inimene, kes on sündinud 16. jaanuaril

16. jaanuaril sündinud inimene on väga erilised ja müstilised. Teistel inimestel pole nende mõistmine sugugi kerge ülesanne.

Ta on oma ellusuhtumises vaoshoitud ja kaalutlev. Ta ei võta ette mitte midagi enne, kui pole kõiki detaile enda jaoks põhjalikult läbi mõelnud. Samas hoiab ta oma plaane teiste eest varjatuna ning tuleb oma saavutustega teiste ette alles siis, kui plaanid on juba ellu viidud. See aga paljudele inimestele ei meeldi.

Ta hoiab oma elus kõik asjad kenasti tasakaalus. Ta oskab oma tööd ja vabaaega tasakaalus hoida. Ta ei vaeva ennast muretsemisega, mistõttu on ta terve ja nooruslik.
Ta suudab suurepäraselt mõista teiste inimeste motiive ja sihte, mistõttu aitab see kaasa sellele, et ta ümbritseb ennast ainult positiivselt meelestatud inimestega. Ta eksib harva, kuna lähtub otsuste tegemisel sisetundest, mis teda juba alt ei vea.

Ta tuleb katsumuste ja raskustega suhteliselt hästi toime. Samas on tema sisemine maailm õrn ja haavatav, kuigi ta seda teistele välja ei näita.

Ehkki ta näib väga energilise inimesena, siis tema energiavarud vajavad pidevat laadimist. Siinkohal tuleb appi tema tasakaalustatud eluviis, mis aitabki tal teistele inimestele näida tõelise energiapommina.

Inimsuhetes on ta suuteline praktiliselt kõikide inimestega toime tulema, kuid ta eelistab ennast eemale hoida negatiivselt meelestatud inimestest. Rõõmsameelsed, optimistlikud ja vaimukad inimesed on need, kelle lähedusse ta ennast tavaliselt hoiab.
Ametialaselt sobiksid talle tööd, kus ta saaks teiste inimestega suhelda. Samas kui sellega kaasnevad suuremad pinged või probleemide lahendamised, siis võib ta ennast liigselt ära kurnata. Seepärast näiteks psühholoogi või psühhiaatri töö talle ei sobiks.

Kasuks tuleks see, kui ta saaks tööalaste kohustuste täitmisel ära kasutada oma loovust, mis on tal hästi väljaarenenud.

Armuelus on ta idealistlik. Ta soovib luua hästitoimiva ja püsiva suhte ning see tal ka ajapikku õnnestub. Tal pole mõttekas loota, et suudaks kiiresti leida enda kõrvale soovitud inimese, kuna tema kriteeriumid on kõrged ning mõtlemisaeg pikk.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Elukoha horoskoop


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Näorull: tiigrisilm


Käevõru: aafrika türkiis


Taldrikud (26 cm) (4 tk)


Dekoratsioon: ametüst


Käevõru - Tiibeti ahhaat ja punane jaspis


Tekk (180 x 220 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee: ema ja tütarNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused