Milline on inimene, kes on sündinud 5. veebruaril

5. veebruaril sündinud inimene on suurepärase mõtlemisvõimega. Tema analüütiline mõttemaailm suudab leida kiiresti lahenduse paljudele esilekerkinud probleemidele ja takistustele.

Ta on väga uudishimulik inimene, kes püüab ennast alati kõikvõimalike faktidega kursis hoida. Ta haarab kinni kõikvõimalikest uutes ideedest ja mõtetest, rakendades need tööle enda huvides. Väga suurt tähelepanu pöörab ta infotehnoloogiale ja teadusvaldkondadele tervikuna.

Talle meeldib väga infot hankida ja seda töödelda, et seda siis juba analüüsitud kujul ka teiste inimestega jagada.
Oma igapäevaste asjaajamiste juures näitab ta välja oskust töötada mitme asjaga korraga, olles samas kõikide nende tegevuste juures ka edukas ja tempokas. Ehkki ta tundub seda kõike tegevat mängleva kergusega, on tema närvipinge igapäevaselt üsna suur ning see võib avaldada negatiivset mõju tema tervisele. Tal on suurt oht läbi põleda, kui ta ei leia viisi, kuidas ennast regulaarselt korralikult välja puhata.

Ametialaselt sobiksid talle hästi sellised valdkonnad nagu teadus ja haridus. Nagu juba varem öeldud, meeldib talle uute teadmiste omandamine ja nende jagamine teiste inimestega. Ta on inimene, kes suudaks mõlemas valdkonnas välja jõuda väga heade tulemusteni. Õpetaja tööd tehes oleks ta väga eriline õpetaja, kes on koolitatavate seas kõrgelt hinnatud. Ta lihtsalt oskab teadmisi teisteni viia.
5. veebruaril sündinud inimeste seas on ka palju professionaalseid sportlasi.

Armuelus on ta väga helde ja romantiline. Ta oskab suhtes asjades nii toimima saada, et partner ja ka ta ise ennast väga erilistena tunneksid. Talle võib armusuhtes probleemiks kujuneda see, et ta tunneb aeg-ajalt liigset survet oma partneri poolt. Ta ihkab suhtes säilitada teatud vabaduse, kuid tihtilugu see tal ei õnnestu. Partner tema kõrval peaks olema inimene, kes oleks mitmekülgne ning tekitaks talle intellektuaalseid stiimuleid.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop


Aastahoroskoop naisele


Partnerlushoroskoop


Seenekujulised kristallid: dalmaatsia jaspis (7 tk)


Multitööriist: Bibury 21-osaline


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Pakri poolsaarel


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Seinakell


Unenäopüüdja


Tassid (6 tk)


Unenäopüüdja


Seinakaunistus: lõvid


Kaelakee: kuldobsidiaan


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Skulptuur: vanapaarNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused