Milline on inimene, kes on sündinud 26. märtsil

26. märtsil sündinud inimene on planeeriv ja mõtlik. Ta eelistab kõik oma tegevused alati põhjalikult läbi mõelda, et seeläbi jõuda parimate valikuteni. Tormakus ei käi temaga kokku.

Ta on entusiastlik ja ettevõtlik. Ta suudab suurepäraselt tegevusi juhtida ja suunata ning teistele inimestele liidriks olla.

Samas tagab idealism tema lennuka mõttelennu ja huvitavad ideed. Ta on küllaltki auahne ning sellised unikaalsed ideed on need, mis aitavad tal elus edu saavutada.

Rasket tööd ta ei karda ning on valmis tegema mitmesuguseid ohverdusi, et oma peamised sihid ellu viia.
Inimsuhete vallas on ta mõnevõrra rahutu. Tal on raske toime tulla nende inimestega, kes on liialt passiivsed või pealiskaudsed. Seepärast eelistab ta ennast ümbritseda ettevõtlike ja sihikindlate inimestega, kellega koos ühiste sihtide poole püüelda.

Talle meeldib teiste inimestega mõtteid vahetada, sest see aitab tal oma mõttemaailma erksana hoida. Ta on valmis teistega oma ideid ja mõtteid jagama, kuid ta ei suru neid teistele peale. Ta oskab kasutada muid veenmisvõtteid, et seeläbi teised tema ideed omaks võtaksid.

Ta on idealistlik inimene, kuid praktiline mõtlemisviis hoiab ta kindlalt jalgadega maa peal.

Ametialase valiku tegemisel peaks ta arvestama, et töö peab pakkuma talle stiimuleid ja otsustusvabadust. Rutiinse töö tegemisel ta kaua vastu ei peaks, eriti kui see ei pakuks võimalust millegi märkimisväärse saavutamiseks. Kindlasti eeldab ta oma jõupingutustele väärilist tasu.
Kõik alustatud ja lubatud tööalased kohustused viib ta alati lõpule. Seetõttu saavad ülemused ja kliendid talle alati kindlad olla.

Tööalaselt liidrirolli kandmisel oleks ta väga õiglane juht, kes oskab arvestada töötajate soovide ja vajadustega. Ka oleks ta töökohustuste määramisel õiglane.

Armuasjades on ta tähelepanelik ja hoolitsev. Ta pöörab oma partneri vajadustele alati suurt tähelepanu. Kasulik oleks, kui tal säiliks püsisuhtes teatud sõltumatus.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Lapse horoskoop


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


K.I.T.T.


Kaelakee: lõvi


Seinakaunistus: kass


Kaelakee ja kõrvarõngad: lasuriit


Kaelakee: tiigrisilm


Peegel: makramee (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Skulptuur: öökullid (3 tk)


Orien's Animal (koos raamatuga)


Taskupeegel (Vincent van Gogh)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: dalmaatsia jaspisNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused