Milline on inimene, kes on sündinud 18. veebruaril

18. veebruaril sündinud inimene on väga eriline. Ta on inimene, kes paistab igal pool silma. Tema ideed, mõtteavaldused ja elustiil võib olla paljude inimeste jaoks ekstravagantne ja kohati vägagi imelik. Aga ta ise tunneb ennast hästi ning see on peamine.

Ta on mitmekülgne inimene, kes tunneb suurt huvi väga paljude eluvaldkondade vastu. Ka tema teadmised ja oskused on seetõttu teistest inimestest suuremad.

Ta pöörab suurt tähelepanu inimestele ja nende heaolule. Ta on humanitaarne inimene, kes lähtub oma tegevuste juures just sellest printsiibist. Ta soovib maailma muutusi, mis muudaksid maailma paremaks elupaigaks kõigile. Samas ei ole tal kerge leida poolehoidjaid, sest tema ideed on lihtsalt paljudele arusaamatud.
Ta on oma olemuselt heatahtlik ning aitab neid inimesi, kes seda abi vajavad. Tihtilugu võib aga juhtuda, et ta teeb teiste inimeste eest asjad ära, mistõttu ei aita ta tegelikult kedagi.

Inimsuhetes on ta seltsiv, rõõmsameelne ja kaastundlik. Ta suudab suhelda kõikide inimestega, olenemata sellest, kas tegemist on poliitiku, rikkuri või kodutuga. Ühise keele leiab ta ikka.

Ametialaselt on talle oluline see, et tema tööalased jõupingutused saaksid hästi tasustatud. Ta pole valmis tegema tööd, kui talle selle eest ei maksta. Kasuks tuleks see, kui ta leiaks endale ameti, mille juures ta saaks oma töid ise korraldada, sest teiste käskudele allumine pole talle kerge ülesanne.
Head tööalased valdkonnad oleksid talle meelelahutus, poliitika ja ärijuhtimine.

Armuelus on ta avatud. Ta on valmis avama partnerile oma tundeid. Ta on partnerina hooliv, romantiline ja kaastundlik. Püsisuhte olemasolu ja toimimine on talle äärmiselt olulised. Samas võib partnerlussuhe talle pettumusi valmistada, kuna ta on selles vallas vägagi idealistlik.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aastahoroskoop mehele


Kaelakee: roheline aventuriin


Päikesepüüdja (4 tk)


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala juga


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 128GB A2, 160 MB/s / 90 MB/s, class 10, U3, V30


Klaaside komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Seinakaunistus: kass


Seinakell


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: Heal Yourself Reading Cards (koos raamatuga)


Vaas


Kõrvarõngad: ema ja tütarNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused