Milline on inimene, kes on sündinud 19. veebruaril

19. veebruaril sündinud inimene on ratsionaalne, praktiline ja vaoshoitud. Ta suudab suurepäraselt mõista seda maailma, mis teda ümbritseb, mistõttu kergendab see tal oluliselt erinevate otsuste langetamist.

Tema mõttemaailm töötab aktiivselt laiahaardeliste ideede ja mõtete kallal. Ta on visionäär, kes toob siia maailma ka mitmeid revolutsioonilisi ideid. Tema ideed on kohati sellised, et võivad ka teda ennast tihtilugu eksiteele viia, kuid tänu oma praktilisele meelele saavutab ta kiiresti jälle stabiilsuse.

Ta on inimene, kelle energiavarud pole piiritud. Ta peab varuma aega, et kõik vajalikud asjad tehtud saaksid. Aeg-ajalt võiks ta lihtsalt jalad seinale visata ja mitte midagi teha. Sellised perioodid aitavad tal ideid genereerida ja lahendusi otsida tekkinud probleemidele.
Tema suurimaks väljakutseks on see, et ta õpiks kõiki asju oma elus tasakaalus hoidma. Mida vähem see tal õnnestub, seda närvilisemana ta ennast tunneb ning seda enam tekitavad igapäevased tegevused talle segadustundeid.

Ta on oma olemuselt küllaltki kangekaelne. Kõik ideed, mille ta on enda jaoks vastu võtnud on tihtilugu lõplikud ning neid ei suuda muuta enam keegi.

Inimsuhetes on ta sarmikas ja innukas. Talle meeldib see, kui ta saab olla tähelepanu keskpunktis. See võimaldab tal oma ideid ja mõtteid teistega jagada. Ta vajab enda kõrvale toetajaid ja julgustajaid, sest see tagaks talle suurema rahulolutunde, mida ta igapäevaste asjaajamiste juures vajab.

Ta on teiste inimeste suunas heatahtlik ja abivalmis. Tihtilugu võib teda näha ajamas teiste inimeste asju ja lahendamas nende probleeme. Ehkki sellised kavatsused on tal head, kipub see paratamatult viima selleni, et teda hakatakse lihtsalt ära kasutama.
Ametialaselt on ta edukas ja ettevõtlik. Kõik sihiks seatud asjad viib ta suure täpsusega ellu. Ta ei karda tööalaseid katsumusi ja takistusi.

Amet, mille ta endale valida võiks, peaks pakkuma talle mitmekesisust ja teatud määral väljakutseid. Rutiinse tükitöö tegemine pole tema jaoks, kuigi ta saab ka sellega suurepäraselt hakkama.

Armuelus on ta kirglik ja romantiline. Ta on valmis oma partneri heaolu tagamiseks mitmeid ohverdusi tegema, kuid eeldab sarnas suhtumist ka partnerilt. Armuelus on talle pettumused kerged tekkima, kuna ta on nii suhte kui ka oma partneri suunas väga idealistlik.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


6 kuu horoskoop


Aastahoroskoop (perekond)


6 kuu horoskoop


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Pehme mänguasi: laiskloom


Kaelakee: kalade tähtkuju


Pehme mänguasi: leemur


Taldrikud (6 tk) (25 cm)


Barbie nukk (GXT03)


Ferrari FXX-K


Taro kaardid: Vintage Wisdom Oracle (ainult kaardid)


Kaelakee: roheline aventuriin


Päikesepüüdja: mandala


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Päikesepüüdja: elevantNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused