Milline on inimene, kes on sündinud 27. detsembril

27. detsembril sündinud inimene näib jõulise inimesena, kuid temas peitub ka haavatavam pool, mida ta varjata püüab.

Ta suudab suurepäraselt mõista kõike enda ümber toimuvat ja vastavalt sellele otsuseid langetada. Seetõttu suudab ta ennast nii mõnestki ebameeldivast olukorrast eemale hoida.

Talle on oluline midagi sellist korda saata, millest ka teised inimesed saaksid rõõmu tunda. Raha ja võimu ta ei ihka. Ka hea staatuse saavutamine pole talle niivõrd oluline, kuigi ta sellest ära ei ütle, kui sülle kukub.
Ta pöörab alati suurt tähelepanu teistele inimestele ja nende soovidele. Ta ei talu ebaõiglust ei enda ega ka teiste inimeste suunas, mistõttu on ta valmis vägagi raevukalt selle vastu võitlema. Suure tõenäosusega on ta seotud mingi abiorganisatsiooni tööga.

Talle on oluline oma teadmisi ja oskusi täiendada. Ta haarab uutest ideedest lennult kinni, mis annab talle tihtilugu teiste inimestega võrreldes eeliseid. Arvatavasti on tal ka mõni kunstiline anne, mida ta ühel või teisel viisil oma igapäevases elus ära kasutab.

Kõik loomingulised tegevused on talle meeltmööda.
Ametialaselt sobiksid talle kõik ametid, kus ta saaks oma loomingulisust ära kasutada ja mis poleks tema jaoks liialt piiravad. Hästi sobiksid talle kirjandusega, muusikaga, näitlemisega, filmindusega või meediaga tegelemine. Ta suudaks hästi läbi lüüa ka poliitikuna, haridus- ja teadustöötajana.

Armuasjades on ta tähelepanelik ja hoolitsev. Ta paneb suurt rõhku romantikale ning püüab oma partnerile pakkuda kõike seda, mida ta vajab. Liigne usaldusväärsus ja naiivsus võib kaasa tuua selle, et ta peab enne õige inimese leidmist mitmeid kordi pettuma oma valikutes.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Skulptuur: ema ja poeg


Barbie nukk (GXL13)


Tööriistakomplekt: 119-osaline


Kaelakee ja kõrvarõngad: lasuriit


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Ferrari FXX-K


UnenäopüüdjaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused