Milline on inimene, kes on sündinud 2. juulil

2. juulil sündinud inimene on sõbralik ja meeldiv kõikide inimestega suheldes, kellega ta igapäevaselt kokku puutub. Talle on oluline see, et kõik inimesed tunneksid end tema läheduses hästi ja kindlalt. Ta aitab neid inimesi, kes abi vajavad, kuid ei tasu arvata, et ta laseks ennast ära kasutada.

Talle on oluline, et kõik asjad kulgeksid elus ladusalt ja probleemideta. Kui see nii ei juhtu, väheneb tema abivalmidus ka teiste suunas. Ta võib olla ärritunud ja tujukas.

Ehkki ta näib kindla ja tugeva isiksusena, on ta tegelikult väga haavatav. Seepärast ümbritseb ta ennast alati nende inimestega, kes oleksid valmis teda toetama.
Ta on oma olemuselt küllaltki seikluslik, mistõttu soovib osa saada uutest võimalustest. Samas ei ole ta inimene, kes võtaks riske. Ta on küllaltki materialistlik ja praktiline ning tema tehtud valikud just sellel tuginevadki.

Ta on tööalases või ärielus küllaltki edukas. Tal on annet, et endale raha ligi meelitada. Oma rahaliste vahenditega käib ta hoolikalt ringi ning väldib mõttetuid kulutusi.

Tema käsutuses on mitmed kunstianded, millele ta leiab suure tõenäosusega üsna häid väljundeid.
Tööasjades on ta sihikindel ning viib alustatud asjad alati lõpule. Talle on oluline see, et kõik asjad kulgeksid vastavalt tema plaanidele ja soovidele, sest ainult nii saab ta ennast kindlalt tunda. Kasuks tuleks talle see, kui ta paneks enam rõhku meeskonnatöö tegemisele.

Armuelus on ta südamlik, hooliv, kaastundlik ja suhtele täielikult pühendunud. Talle on oluline see, et suhe hästi toimiks ning selle nimel on ta valmis tegema ka mitmeid järeleandmisi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Pealamp: Petzl Actik Core


Taskupeegel


LED küünlad (3 tk)


Taro kaardid: Essential Visions Tarot (koos raamatuga)


Vaas


Vaas


Lamborghini Huracan


Bugatti Bolide


Seinapilt lõuendil või kapal: mänd vihmasajusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused