Milline on inimene, kes on sündinud 31. detsembril

31. detsembril sündinud inimene on tõsine ja sihikindel. Samal ajal kerkib tema puhul esile ka sarmikus ja empaatia. Ta oskab teiste inimestega suhelda ning on valmis alati neid aitama ja toetama, kes tema poole selleks pöörduvad. Ta püüab vältida seda, et oma nina teiste asjadesse toppida, kui temalt seda palutud pole.

Oma plaanid ja ideed viib ta alati lõpule. Ta pöörab suurt tähelepanu ettevalmistuste tegemisele, mis aitab tal vältida eksimusi. Ka siis kui ta peaks oma plaanide teostamisel kokku puutuma tagasilöökidega, ei tähenda see seda, ta hakkaks alla andma.
Ükski katsumus ja raskus pole talle liialt suur. Elu annabki tema teele ainult selliseid raskusi, millega ta toime suudab tulla. Tänu oma abivalmidusele teiste inimeste suunas, on tal palju toetajaid ja abipakkujaid, kui tema seda vajama peaks.

Ta on inimene, kellele meeldib olla tähelepanu keskpunktis, kuid samas on tema elus ka hetki, kus ta soovib kõigest sellest eemalduda. Pole harvad olukorrad, kus tal tuleb kokku puutuda pessimismi ja nukrusega.
Ametialaselt sobivad talle kõige paremini ametid, mis pakuksid talle head sissetulekut ning võimaldaksid olla ühel või teisel moel inimeste tähelepanu keskpunktis. Töökoht peab võimaldama tal ametiredelil edasi liikuda. Hästisobivad valdkonnad on talle meedia, ajakirjandus, teater, muusika vms.

Armuasjades on talle oluline stabiilsus ja püsivus. Talle ei meeldi kiired muutused. Ta on oma partneri suunas kirglik, tähelepanelik ja truu. Seda kõike ootab ta ka oma partnerilt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Horoskoop mehele


Horoskoop naisele


Kaelakee: kalade tähtkuju


Kokkupandav helikopter - Sikorsky UH-60 Black Hawk


Taro kaardid: Guardian Angel Messages (koos raamatuga)


Käevõru


Käevõru: lumiobsidiaan


Kristallide tükikesed (tsipsid): roheline aventuriin


Kaelakee: akvamariin


Serviis (12-osaline)


Öökulli kujuke: aafrika verekiviNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused