Milline on inimene, kes on sündinud 18. märtsil

18. märtsil sündinud inimene on eripärane ja müstiline. Teistel inimestel pole tema mõistmine kerge ülesanne. Samas on ta kannatlik ning valmis teisi inimesi aitama ja juhendama, et teda seeläbi mõistetaks.

Ta mõistab maailma hoopis teistmoodi kui teised inimesed seda teevad. Seepärast toob ta oma mõttekäikudega elevust paljude inimeste igapäevaellu.

Ta on unistaja ja visionäär. Ta ei karda tavatuid asju ning tavatud lähenemist. Võib öelda, et tema tegevus on tihtilugu väga eriline. Ta oleks suuteline teiste inimestega koostööd tegema, kuid samas on ühise tegevusplaani koostamine küllaltki keeruline.
Takistusi ja raskusi ta ei karda. Ta suudab raskused kiiresti ületada, kuna on vastupidav ja sihikindel. Kõikvõimalikud takistused aitavad teda värskena ja tähelepanelikuna hoida.

Talle on oluline see, et kõik asjad kulgeksid vastavalt tema ideedele ja plaanidele. Ehkki ta jälgib tähelepanelikult seda, kuidas teised inimesed tema tegevustele reageerivad, ei tähenda see seda, et ta oleks valmis oma plaanides muudatusi tegema.

Tema käsutuses on arvatavasti mitmed kunstilised võimed. Mida enam ta oma igapäevaste tegevuste juures neid võimeid ära kasutada saab, seda paremini ta ennast tunneb.
Ametialase valiku peaks ta tegema sellise, mis võimaldaks tal oma tegevusi planeerida ja suunata. Teiste inimeste korraldustele allumine pole päris see, mida ta sooviks. Kasuks tuleks see, kui ta saaks tööalaselt tegeleda loominguliste asjadele: kunst, muusika jne.

Tööasjades on ta alati usaldusväärne partner kolleegidele, ülemustele ja klientidele. Ta oskab hoida saladusi, mida samuti väga kõrgelt hinnatakse.

Armuelus on ta romantiline ja unistaja. Tal on armuasjadest üsna idealistlik pilt, mistõttu on võimalik, et ta puutub kokku ka mõningate suuremate pettumustega suhte loomisel. Oma kallima suunas on ta truu ja pühendunud. Püsisuhte toimimine on talle väga oluline. Partner tema kõrval peaks olema inimene, kes oskab hinnata tema erilist maailmavaadet.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Seinapilt lõuendil või kapal: udune raba


Konstruktor: auto


Kaelakee: Medusa


Taro kaardid: Animal Totem Tarot (ainult kaardid)


Vaas - Villeroy & Boch


Kassi kujuke: obsidiaan


Võtmehoidja: malahhiit


Tassid ja alustaldrikud: koolibri (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Väike-Taevaskoda


Päikesepüüdja


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)


Kaelakee: ema ja tütar, roosNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused