Milline on inimene, kes on sündinud 27. aprillil

27. aprillil sündinud inimene on kaastundlik, abivalmis ja vastuvõtlik. Talle lähevad teiste inimeste mured ja rõõmud alati korda. Ta püüab alati teisi inimesi aidata ja toetada, kuid eeldab sealjuures ka seda, et ta ise ei peaks kõiki asju ära tegema. Ta on teiste inimeste silmis usaldusväärne.

Ta on inimene, kellele kätte usaldatakse mitmesuguseid saladusi, kuna ta oskab neid hoida ja varjata.

Kõikidele oma tegevustele pühendub ta täielikult. Kõik, mille ta on otsustanud ellu viia, ta ellu ka viib.
Tema kõikide tegevuste peamiseks eesmärgiks on muuta maailm paremaks ja meeldivamaks paigaks kõigile. Mingil määral ta oma jõupingutustega seda ka saavutab. Talle on oluline see, et tema sellekohaseid jõupingutusi ka teiste inimeste poolt hinnataks, sest ainult nii on tal jõudu ja tahtmist ennast selles vallas pingutada.

Tal on suurepärane ärivaist, kuid kasumi teenimine pole tema peamine eesmärk. Muidugi eeldab ta seda, et tema jõupingutused saaksid vääriliselt tasutud.

Ta on tööalases elus väga kohanemisvõimeline ja vastupidav, mistõttu ei ole ühegi tööülesandega tegelemine talle liiga raske. Oluline on see, et tööalased kohustused pakuksid talle mitmekesisust, põnevust ja otsustusvõimalust. Ainult rutiinsete töödega ta tegeleda ei soovi, kuigi mingi aja perioodi jooksul on ta valmis ka rutiinsete asjadega tegelema.
Mida enam ta saab tööasjades ära kasutada oma loovaid võimeid, seda õnnelikumana ta ennast saavutuste üle tunneb.

Armuasjades on ta idealistlik, mistõttu võib see valdkond talle kaasa tuua mitmesuguseid pettumustundeid, kui asjad ei arene päris sellises suunas, nagu ta oli oodanud.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Horoskoop naisele


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: mesilane


Mercedes-Benz 280SE Cabrio


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Käevõru


LED küünlad (3 tk)


Puksiirauto


Kaelakee: ambur


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Sõjavägi


Taro kaardid: Wisdom of the House of Night Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused