Milline on inimene, kes on sündinud 11. juunil

11. juunil sündinud inimene on, kes erineb nii mõneski mõttes teistest Kaksikute tähtkujus sündinutest. Ta on emotsionaalne ning lased emotsioonidel kõike seda juhtida, millega ta kokku puutub.

Ta on aktiivne mõtleja ja informatsiooni hankija. Talle meeldib oma mõtetes luua seoseid ja teha seejärel kaugeleulatuvaid järeldusi. Samas pole ta inimene, kellele meeldiks oma arvamusi ja mõtteid teistega jagada.

Ta suudab suurepäraselt mõista asjade ja inimeste olemust. Seetõttu hoiab ta ennast üldjuhul eemale probleemidest ja ebameeldivatest inimestest.
Ta haarab lennult kinni kõigest uuest, sealhulgas uutest tehnoloogiatest. Tema puhul võib märgata, et ta käib ringi kõige uuema telefonimudeliga, ta uuendab kodus oma tehnikat. Samas ei kasuta ta praktiliselt kunagi ära selle uue tehnoloogia poolt pakutavaid võimalusi.

Inimsuhetes on ta rahumeelne ning vastuolusid teiste inimestega ei soovi. Samas ei jää ta niisama pealtvaatajaks, kui tema või lähedaste inimeste õigusi peaks riivatama. Siis võib ta näidata oma agressiivset poolt.

Ta teeb oma elus üsnagi suuri jõupingutusi selleks, et leida oma ellu harmooniat ja meeldiv elukeskkond.

Tööalastes asjades on ta kiire mõtlemisega ja ettevõtlik. Alustatud asjad viib ta lõpule ainult juhul, kui ta selle eest ka vääriliselt tasustatud saab. Ehkki ta on suuteline hästi toime tulema ka rutiinsemate kohustustega, eelistab ta siiski rohkem loomingulist tööd.
Ta on diplomaatiline ning suudab teiste inimestega hästi suhelda. Seetõttu sobiks talle hästi suhtlemist eeldav töö. Tihtilugu pöördutakse tema poole selleks, et ta aitaks äripartnerite või kolleegide vahel probleeme lahendada.

Ta ümbritseb ennast aja jooksul üsnagi mõjuvõimsate tuttavate ja sõpradega, kellest tal oleks tööalases elus palju kasu.

Ta võiks edukalt tegeleda ka iseseisvalt äritegevusega.

Armuasjades on ta pühendunud ja romantiline. Talle on oluline see, et armuasjades säiliks talle teatud vabadus.

Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.

Kuupäevadel sündinud inimene (jaanuar-detsember)

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Multitööriist: 11-osaline


Võtmehoidja: roosa kvarts


Cadillac


Multitööriist: 18-osaline


Päikeseprillid meestele: Julbo Aerospeed


Taro kaardid: The Light Seer's Tarot (koos raamatuga)


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Hundi kujuke: draakoni verekivi


Kaelakee: amburi tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused