Milline on inimene, kes on sündinud 17. aprillil

17. aprillil sündinud inimene on väga energiline. Tal jätkub jõudu tegelemiseks väga suurte asjadega. Ta oskab oma ideid ette valmistada ja oma aega planeerida, et kõik plaanid saaksid ellu viidud.

Ta on auahne ja enesekindel inimene. Ta ei karda raskusi ja väljakutseid ning viib oma alustatud plaanid ellu ka siis, kui ta peab kokku puutuma märkimisväärse vastasseisuga.

Talle meeldib täiendada oma teadmisi ja oskusi, et seeläbi luua endale eeliseid ja võimalusi. Teadmised ja oskused tagavad ka selle, et ta suudab probleemidele kiiresti ja adekvaatselt reageerida.
Ta on oma olemuselt mõnevõrra rahutu. Ehkki ta teab, kuidas oma plaane ellu viia, ei tea ta päris täpselt seda, milleni ta oma elus välja sooviks jõuda. Ta kipub põiklema ühe ja siis teise elusuuna vahel.

Tema kannatlikkus pole mitte kõige suurem. Seepärast võib ta muutuda närviliseks, kui asjad ei lähe päris oodatud kujul.

Õnn ei saabu tema õuele sugugi kergesti. Ta peab tippu jõudmiseks väga palju tööd tegema. Teistele inimestele võib aga ta aga jätta mulje, kui ta supleks edus ja oleks õnne poolt õnnistatud.
Inimsuhetes on ta jõuline, kuid samas sõbralik. Talle ei meeldi teiste inimestega suhtlemisel keerutamine. Kui ta midagi arvab või mõtleb, ütleb ta selle ka otse välja. Samasugust lähenemist ootab ta ka nendelt inimestelt, kes teda ümbritsevad. Ta pole diplomaatiline inimene, kes oskaks inimsuhetes käituda vastavalt olukorrale.

Ametialaselt peaks ta leidma endale ameti, mis võimaldab arengut ja karjääriredelil edasiliikumist. Ta pole inimene, kes suudaks rutiinset tööd kaua teha. Hea oleks, kui tema amet võimaldaks tal kasutada ära oma loomingulisi võimeid.

Armuasjades on ta kirglik ja tundlik. Samas ei pruugi see koheselt välja paista. See võib kujuneda mõningaseks probleemiks siis, kui ta alles tutvub teise inimesega. Tema jaoks on oluline, et partnerlussuhtes oleks esiplaanil hoolivus ja tähelepanelikkus. Omaltpoolt toob ta suhtesse tähelepanu, hoolivuse ja kirglikkuse.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Suhtehoroskoobid


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Neeme poolsaarel


Audi R8 GT


Seinapilt lõuendil: Nõmmeveski juga (panoraam)


Padi 40 x 40 cm - Vincent Van Gogh


Seinapilt lõuendil või kapal: pilvelõhkujad kuuvalguses


Kaelakee: mäekristall


Tassid: koduloomad (4 tk)


Skulptuur: tütarlaps ja koer


Seinapilt lõuendil või kapal: Keila juga


Kott - Kalidi


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil: päikeseloojang ValgamaalNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused