Milline on inimene, kes on sündinud 16. märtsil

16. märtsil sündinud inimene on kunstilise meelega, müstiline ja salapärane. Samas teisest küljest on ta vägagi realistlik, võtmata ette ühtegi sammu selliselt, mis tooks kaasa riskid ja kahjud.

Ta on uudishimulik ja teadmisjanuline inimene, mistõttu püüab ta teha jõupingutusi selleks, et kõige olulisega vajalikul määral kursis olla. Teadmistepagas võimaldab tal langetada paremaid otsuseid ning hoiduda võimalikest tagasilöökidest.

Ehkki ta on alati valmis kuulda võtma teiste inimeste arvamusi ja mõtteid, jääb ta siiski kindlaks oma mõtetele ja arvamustele. Ta võib selles osas olla üsnagi kangekaelne, mistõttu pole teistel inimestel mõttekas teda ümber veenda.
Ta suudab suurepäraselt mõista teiste inimeste mõtteid ja motiive ning ära kasutada ta ennast ei lase.

Ta oskab hästi hoida saladusi, eriti osav on ta selles osas enda isiklike saladustega ümberkäimisel.

Teiste inimestega suhtlemisel näitab ta välja hoolivust ja mõistmisvõimet. Ta teab, kuidas teisi inimesi kõige paremini aidata ja toetada, kuid siinkohal peavad teised arvestama, et ta ei hakka teiste kohustusi ära tegema. Ta piirdub toetusse, julgustuse ja nõuannetega.

Ta on loominguliste võimetega. Suure tõenäosusega leiab ta üsna kindla viisi, kuidas oma loomingulisust ka igapäevases elus edukalt ära kasutada.
Ametialaselt tuleks tal endale leida amet, mis võimaldaks tal oma tegevusi ise planeerida ja suunata. Teiste alluvuses töötamisel väsib ta kiiresti ning hakkab otsima uusi väljakutseid. Kasuks tuleks see, kui töö oleks loomingulist laadi. Head valdkonnad tegutsemiseks oleksid kirjastamine, muusika, kunst, meedia ja reklaamindus. Hästi saab ta hakkama ka suhtlemist nõudvatel ametitel.

Kõige paremini suudaks ta ennast teostada siis, kui ta oleks oma isiklik äriline ettevõte.

Armuasjades on ta romantiline ja idealistlik. Ta on valmis suhte toimimiseks tegema mitmeid ohverdusi. Ta on oma olemuselt sõltumatu, mis võib partnerlussuhtesse kaasa tuua probleeme ja arusaamatus.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Numeroloogilised analüüsid


Vaagnad (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: kass


Käevõru: jadeiit


Kaelakee: mäekristall


Taro kaardid: The Night Before Christmas (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Toidutermos: Thermos Stainless King


Taro kaardid: Hummingbird Wisdom Oracle (koos raamatuga)


Kristallipuu: roosa kvarts


Tassid: suvi (4 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused