Milline on inimene, kes on sündinud 28. aprillil

28. aprillil sündinud inimene on ettevõtlik ja auahne. Ta pole inimene, kes tormaks pea ees vette, vaid eelistab oma tegevusi põhjalikult planeerida. Talle on oluline turvatunne.

Ta soovib oma ellu seiklusi ja põnevust. Ta ei lepi rutiinse ja igava eluga. Ta on oma tegevusega nii mõneski mõttes teerajaja teistele inimestele. Tema tähelepanu köidavad kõikvõimalikud uued ideed ja arengud ning ta on neist valmis kinni haarama, kui leiab, et need võiksid ühel või teisel viisil tema huvisid teenida.

Kuna ühelt poolt soovib ta oma ellu seiklusi ja teiselt poolt stabiilsust, siis nende vahel tasakaalu leidmine on talle üks suur väljakutse.
Ta on oma olemuselt liider, visioonide looja ja suuna kättenäitaja. Tal on teiste inimestega alati hea läbisaamine, mistõttu pole tal raske leida endale järgijaid, kellega ühiste eesmärkide nimel tegutseda.

Seltskonnas on ta rõõmsameelne ja seltsiv. Ta leiab kõikide inimestega teema, millest rääkida. Eelistab ta pigem aga selliseid inimesi, kes on ettevõtlikud ja taibukad.

Tööalases elus on ta küllaltki kangekaelne oma ideede ja lahenduste osas. Talle ei meeldi teha asju nii nagu talle öeldakse, vaid nii, nagu ta ise seda soovib.

Ta on sihikindel ning viib alustatud tööasjad alati eduka lõpuni. Talle ei meeldi millestki loobuda, kuna see võiks teda näidata nõrgana.
Tal on hästi arenenud ärivaist. Ta oskab oma äri käima lükata ja kasumit teenida. Ta on äris vägagi armutu ja konkurentidel tuleb teda karta.

Armuelus on ta pühendunud ja romantiline. Ta oskab suhtesse tuua positiivset energiat ja hoida suhte toimivana. Ta on partneri suunas hoolitsev ja tähelepanelik. Talle on oluline armusuhtes säilitada teatud iseseisvus ja sõltumatus.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Unenäo seletus


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Rahakonnad (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (6 tk)


Kaelakee: punane ahhaat


Käevõru: punane jaspis


Tekk (150 x 200 cm)


Kaitseingli kujuke: roheline fluoriit


Skulptuur: pull


Seinakaunistus: hobune


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Klaasid - 4 tk - Villeroy & Boch


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Victorinox


Pehme mänguasi: saurusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused