Milline on inimene, kes on sündinud 5. oktoobril

5. oktoobril sündinud inimene mõtleb alati oma tegevuste planeerimisel ka teistele. Tema jaoks pole olemas väljendit MINA, vaid on olemas väljend MEIE. Samas teisest küljest eelistab ta võimaluse korral siiski iseseisvalt tegutseda, sest meeskonnatööd peab ta ennast piiravaks. Meeskonnatööd oled valmis tegema niikaua, kuni tegutsetakse vastavalt Sinu soovidele ja plaanidele.

Ehkki Kaalude tähtkujust inimesed on üldiselt heade diplomaatiliste oskustega, siis 5. oktoobril sündinud inimese puhul see päris nii pole. Probleemid tekivad siis, kui tema mõtted ja ideed kahtluse alla seatakse.

Ideaalide ja unistuste osas pole ta valmis järeleandmisi tegema, mistõttu võib teda nii mõneski situatsioonis pidada väga kangekaelseks inimeseks.
Talle meeldib meelt lahutada. Ta oskab ka seltskonnaelus maksimumi võtta.

Ta on küll suurepärane läbirääkija ja vestluste arendaja, kuid lõplike kompromisside tegemine võib talle tihtilugu ülejõu käia. Ta on veenmisvõimeline, mistõttu oskab ta teisi inimesi ennast järgima panna.

Inimsuhete vallas on tema ideaalid suured, mistõttu ümbritseb ta üldjuhul ennast ainult selliste inimestega, kes oleksid talle ustavad ja tema mõttekaaslased.
Tööalases elus suudaks ta ennast kõige paremini teostada kunsti- või meediavaldkonnas.

Armuelus püüab ta enda kõrvale leida hingesugulast. Vastasel korral on oht, et tema suhe leiab kiiresti oma lõpu. Harmooniline suhe on tema jaoks selline, mille juures on esiplaanil romantika, sõprus ja tihedate vaimsete sidemetega.

Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.

Kuupäevadel sündinud inimene (jaanuar-detsember)

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Seinapilt lõuendil või kapal: Mustjärv


Seinapilt lõuendil või kapal: udu talvehommikul


Kaelakee: labradoriit


Hundi kujuke: rodoniit


Seinakell


Seinapilt lõuendil: Päikeseloojang Suurupis


Lamborghini V12 Vision Grand Turismo


Käevõrud partneritele: asuriit ja oonüks


Kaelakee: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused