Milline on inimene, kes on sündinud 27. märtsil

27. märtsil sündinud inimene on mitmekülgne ja originaalne. Talle meeldib tegeleda asjadega, mis on oma olemuse poolest hoopis teistsugused, millega teised inimesed tegelevad. Ta püüab oma unikaalsete huvialadega ja tegevustega silma paista.

Ta võitleb alati ebaõigluse vastu. Teiste inimeste rõõmud ja mured lähevad talle alati korda. Ta unistab paremast maailmast ning selle teostamiseks on tal ka mitmeid värvikaid ideid.

Ta pole inimene, kes kardaks raskusi või takistusi. Ta on võitleja, kes läheb läbi tulest ja veest. Ta kasutab oma eesmärkide elluviimisel sihikindlust, planeerimist ja täpsust. Kõik see aitab tal vältida eksimusi ja tagasilööke.
Tema ideed pole aga samas väga praktilist laadi. Seetõttu võivad tema mitmed ideed ideede tasandile jäädagi.

Teiste inimestega suhtlemisel on ta esmapilgul vägagi üleolev. Samas oma sisemuses on ta meeldiv ja soe inimene. Selle meeldiva sisemuseni ei pruugi aga iga inimene jõuda, mistõttu võib paljudele inimestele temast hoopis vale mulje jääda.

Ta võib oma sisemuses mitmeid asju karta, kuid seda välja ta teistele inimestele naljalt ei näita. Ta soovib alati jätta endast kindla ja kõiketeadja mulje.
Ametialaselt võiks ta valida endale ameti, mis võimaldaks tal iseseisvalt rohkem otsustada. Ta ei soovi olla teiste inimeste käskude täitja. Samas organisatsiooni juhtimine talle eriti hästi ei sobi, kuna ta kipub kõikvõimalike asjade pärast liigselt muretsema.

Kollektiivi toob ta omalt poolt uuendusliku lähenemise ja mõttelennud. See aitab leida lahendusi paljudele probleemidele ja takistustele.

Armuasjades on ta romantiline ja hoolib. Ta on valmis püsisuhte toimimise nimel tegema mitmeid ohverdusi. Ta on armuasjades küllaltki idealistlik, mistõttu on suur oht, et varem või hiljem toob suhe kaasa pettumusi ja tagasilööke.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Taldrikud (4 tk) (17 cm)


Lamborghini Murcielago LP640


Kaelakee: Rudraksha Mala helmed


Seenekujulised kristallid: kuukivi (7 tk)


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Seinapilt lõuendil: Väike-Taevaskoda


Tass: kass


Kilpkonna kujuke: draakoni verekivi


Tassid: suudlus, armastus


Kristallipuu: roosa kvarts


Kaelakee: ema ja tütar, roosNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused