Milline on inimene, kes on sündinud 3. aprillil

3. aprillil sündinud inimene on elav ja universaalne. Nad tunnevad rõõmu kõigest ja kõigist. Seepärast on nad väga populaarsed teiste inimeste seltskonnas.

Ta on nooruslik ja ettevõtlik. Ta on endale seadnud kindlad elusihid ning nende nimel ta kõike teeb. Ta ei tee kunagi läbimõtlemata otsuseid, mistõttu garanteerib ta sellega endale edu ja tagasilöökide vähesuse.

Talle on väga oluline see, et ta saaks olla seltskondlikult aktiivne. Inimestega suhtlemine ja nendega peetavad mõttevahetused annavad talle juurde seda energiat, mida ta oma igapäevaste ettevõtmiste juures hädasti vajab.
Uued seiklused ja põnevad ettevõtmised köidavad tema tähelepanu. Talle meeldib kõigest uuest lennult kinni haarata. Ka uued tehnoloogiad on need, millega ta püüab ennast pidevalt varustada. Seepärast võib üsnagi kindel olla, et ta on üks esimesi, kellel on teleri, arvuti või telefoni uusim mudel.

Ta ei karda riske võtta, kuid oma planeerimisega ja asjade läbimõtlemisega tagab ta selle, et asjad kulgevad just nii nagu ta oli soovinud.

Ta on andekas ja mitmekülgne inimene, kellele meeldib uusi teadmisi ja oskusi omandada. Ka köidavad tema tähelepanu väga erinevad eluvaldkonnad, millele teised inimesed tihtilugu erilist tähelepanu ei pööra.

Ametialane valik tasuks tal teha selline, mis võimaldaks tal särada, inimestega suhelda, valikuid teha ja oma oskusi proovile panna. Talle ei meeldi rutiinse töö tegemine, kuigi aeg-ajalt on ta valmis seda tegema, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda.
Tööalastes asjades on ta küllaltki auahne. Ta oskab kasutada oma veenmisoskust selleks, et ümbritseda ennast inimestega, kellega ühiste eesmärkide poole liikuda.

Tal ei tule kunagi puudu ideedest, kuidas üks või teine olukord lahendada. Seepärast on ta kõrgelt hinnatud kolleegide ja ülemuste seas.

Armuasjades on ta siiras, otsekohene ja kirglik. Ta armub kiiresti, kuid sama kiiresti võib kõik ka kaduda, kui suhe ei paku talle vajalikke stiimuleid. Ta soovib suhtesse põnevust ja mitmekesisust ning kui suhe seda ei paku, hakkab ta uut otsima.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Aastahoroskoop (perekond)


Karma analüüs


Merkaba täht: kambaba jaspis


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Klaasskulptuur: lilled


Päikesepüüdja: koolibrid (2 tk)


Tänavapuhastus auto MAN TGS


Ripats: punane ahhaat


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)


Kausid (5 tk)


Kaelakee: draakon


Käevõru: ema ja tütar


Seinakaunistus: hunt


Tass: delfiinNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused