Milline on inimene, kes on sündinud 4. aprillil

4. aprillil sündinud inimene on töökas ja praktiline. Ta on inimene, kes seisab kindlalt jalgadega maa peal. Ta on küllaltki auahne ning oma tegevuste juures keskendunud. Kõikide asjade juures, mis on talle olulised, kasutab ta maksimaalselt ära oma energiat.

Tema mõttemaailm töötab aktiivselt. Seepärast on ta pungil erinevatest ideedest ja mõtetest, mida sooviks ellu viia. Ta üllatab tihtilugu teisi inimesi oma ideederohkusega ning innukusega, mida ta endale oluliste asjade juures rakendab.

Ehkki ta võib näida rahuliku ja külma närviga inimesena, siis oma sisemuses muretseb ta üsna palju. Ta soovib, et kõik tema tegevused õnnestuksid just sellisel viisil, nagu ta on soovinud. Suuremad muutused ja ootamatused on talle vastumeelsed.
Talle pakuvad huvi kõikvõimalikud uued ideed ja tehnoloogiad. Tihtilugu võib ta aga minna liialdustesse nendest kinnihaaramisel.

Tema loomingulised võimed on hästi arenenud. Talle meeldib leida endale selliseid tegevusi, mille juures ta saaks oma loomingulist rakendada. Kui see õnnestub tal ka tööalaselt, tunneb ta ennast kõige paremini.

Ametialaselt võiks tal leida endale töökoha mõnes kunstivaldkonnas. Ka sobib talle töötamine meediavaldkonnas.
Talle on vastumeelne rutiinse töö tegemine. Ta hoidub oma tööasjadega tegelemisel tormakusest, sest eelistab asjad ühe korraga lõplikult valmis saada.

Inimsuhetes on ta rõõmsameelne ja sõbralik. Talle meeldib teistega mõttevahetusi pidada, kuid võib aeg-ajalt olla oma mõtete ja ideede pealesurumisel liialdav. Ta tajub hästi seda, mida teised inimesed tegelikult mõtlevad ja soovivad.

Armuasjad on tema jaoks keeruline valdkond. Ehkki ta soovib luua püsisuhte, soovib ta teiselt poolt säilitada oma iseseisvuse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Karma analüüs + saatuse analüüs


Pehme mänguasi: komodo varaan


Taro kaardid: Guardian Angel Messages (koos raamatuga)


Käevõru - Tiibeti ahhaat


Käevõru: punane ahhaat


Käevõru: oonüks


Kausid (15 cm) (4 tk)


Kaelakee: ametüst


Käevõru: lumiobsidiaan


Kaelakee: sõnni tähtkuju


Kaelakee ja kõrvarõngad


Päikesepüüdja


Tassid (6 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused