Milline on inimene, kes on sündinud 14. aprillil

14. aprillil sündinud inimene on väga omalaadse mõtlemisega. Ta on nii mõneski mõttes revolutsionäär, kes soovib teha asju teisiti kui teised. Ükskõik, millisesse situatsiooni ta ka ei satuks, suudab ta säilitada oma isikupära.

Ta on inimene, kes soovib isepäi oma ettevõtmistega edasi liikuda. Talle ei meeldi see, kui teda käsutatakse või suunatakse. Üldiselt eelistab ta tegutseda iseseisvalt, sest meeskonnas töötamine sunnib teda teistega arvestama ja oma plaane kohendama.

Ta paneb suurt rõhku sellele, et omandada uusi teadmisi ja oskusi. Ta peab seda parimaks võimaluseks endale eeliste ja võimaluste tekitamiseks.
Tema tähelepanu võivad köita ka mitmed sellised eluvaldkonnad, millele teised inimesed erilist tähelepanu ei pööra.

Inimsuhete vallas on ta sõbralik ja meeldiv. Samas ei meeldi talle see, kui tema tegemiste üle hakatakse targutama või teda mõningates asjades tagant suruma. Sellisel juhul võib ta vägagi teravalt ennast väljendada.

Seltskonnas on ta suure tõenäosusega tähelepanu keskpunktis, mis on tingitud tema erilisest mõttemaailmast ja tegevusvaldkonnast, millega ta teiste inimeste tähelepanu võidab. Talle selline tähelepanu meeldib, sest see on võimalus saada osa teiste inimeste tagasisidest.

Ametialaselt on ta sihikindel, kannatlik ja usin. Talle meeldib tööd teha. Tema peale saavad kõik alati kindlad olla, sest võetud kohustused viib ta alati lõpule.
Ta eelistab töötada üksinda või võimaluse korral olla üldse oma töö peremees. Teiste alluvuses pole tal kerge töötada, eriti juhul, kui tema ülemus peaks olema oma mõtete pealesuruja.

Ta võiks ametialaselt olla suurepärane müügitöö tegija või müügiesindaja.

Armuelus on ta helde ja südamlik. Pikaajalise suhte hoidmine pole talle aga kerge ülesanne. Seepärast on äärmiselt oluline, et ta ei kiirustaks suhtesse astumisel, vaid püüaks leida enda kõrvale selle inimese, keda ta tõeliselt soovib.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Karma analüüs


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Taro kaardid: Divine Doors (ainult kaardid)


Seinakell


Tööriistakomplekt: 256-osaline


Dekoratsioon: roos valgustusega


Kausid (18 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: roos


Kaelakee: roosa kvarts


Barbie nukk (GTJ95)


Seinakaunistus: süda


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuudi jõgi


Tekk (150 x 200 cm)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - VelazeNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused