Milline on inimene, kes on sündinud 22. aprillil

22. aprillil sündinud inimene on ettevõtlik, töökas ja auahne. Ta on väga realistlik, mistõttu õnnestub tal kõik seatud eesmärgid ka ellu viia. Ta teab, mida soovib saavutada ning selle ka saavutab.

Talle meeldib kõik see, mis on ilus ning ta ümbritseb ennast kõige ilusa ja harmoonilisega. Kõik see aitab tal tagada endale harmoonilise õhkkonna, mida ta hädasti vajab.

Ta pole inimene, kes tormaks kõigest uuest kinni haarama. Pigem hoiab ta kinni vanast. Võimalik, et ta kogub mingeid vanu esemeid.
Ta oma kohanemisvõimeline ja vastupidav inimene, kes suudab kõikvõimalike situatsioonidega kohaneda. Ta on kohustundlik inimene ning viib antud lubadused alati õigeaegselt ellu.

Inimsuhetes on ta pigem vaoshoitud. Ta on mõnevõrra salatsev oma ideede ja plaanide osas, mistõttu on teistel inimestel küllaltki raske mõista, mida ta mõtleb ja plaanib.

Oma tundeid ta üldjuhul varjab, kuna peab nende ilmsikstulekut ohtlikuks.
Ta on tõearmastaja ning on valmis aktiivselt võitlema ebaõigluse vastu. Vajadusel kaitseb ka teiste inimeste õigusi vägagi aktiivselt.

Tööalastes asjades on ta ettevõtlik ja hoolikas. Tema puhul tuleb ette väga harva seda, et ta peaks ühe või teise asja hiljem ümber tegema. Ta pöörab suurt tähelepanu detailidele ja faktidele. Talle meeldib see, kui saab tööalaselt ka olulisi otsuseid langetada.

Armuasjades ei ole ta endas eriti kindel. Ta vajab enda kõrvale partnerit, kes võtaks suhte suunamise ja juhtimise enda õlgadele. Omalt poolt toob ta suhtesse kirglikkuse ja romantika.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Tassid (4 tk)


Kõrvarõngad: lill


Kristall: draakoni verekivi


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Käevõru: dalmaatsia jaspis


LED küünlad (5 tk)


Barbie nukk (GRB36)


Päikesepüüdja: liblikad (7 tk)


Seinakaunistus: süda


Tass, taldrik ja lusikas


Vaagen


Kausid (15 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused