Milline on inimene, kes on sündinud 20. märtsil

20. märtsil sündinud inimene on loominguline ja ettevõtlik. Ta viib alati ellu kõik need plaanid, mille on endale sihiks seadnud. Tema käsutuses on väga ainulaadsed võimed ja oskused, mis tagab selle, et ta suudab oma elus hästi edasi liikuda.

Kõikide tema tegevuste juures tõuseb esile tema unikaalsus. Talle meeldib oma tegevuste juures silma paista just oma unikaalsuse ja omapärasusega. Nii mõneski mõttes hinnatakse teda just tänu tema unikaalsusele.

Talle meeldib see, kui saab teiste inimestega koostööd teha, sest iseseisvate tegevuste juures pole ta eriti edukas. Ta püüab oma tegevusi alati korraldada nii, et ta ei satuks nendega teiste inimestega vastasseisu.
Ta on teiste inimeste suunas abivalmis ja kaastundlik. Tema poole pöördutakse tihtilugu selleks, et ta aitaks teiste inimeste probleeme lahendada.

Ta pole inimene, kes keskenduks faktide kogumisele. Pigem usaldab ta oma sisetunnet vajalike otsuste tegemisel. Ta on selles osas vägagi edukas.

Ametialaselt sobiksid talle ametid, mille juures ta saaks otsuseid langetada. Ehkki ta ei soovi kanda kogu vastutust organisatsiooni toimimise eest, soovib ta siiski mingeid otsuseid ise langetada. Kasuks tuleks see, kui ta saaks tööalases elus esile tuua oma unikaalsuse.
Head valdkonnad töötamiseks on talle nõustamine, haridus, kunst ja meelelahutus. Paljud professionaalsed sportlased on sündinud 20. märtsil sündinud.

Armuasjades on ta truu ja pühendunud. Suhte toimimine on talle äärmiselt oluline, kuid samas on talle oluline see, et talle oleks tagatud suhtes teatud vabadus. Püsisuhtes ihkab ta eelkõige stabiilsust ja usaldust.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Karjäärihoroskoop


Nukk Dahlia


Barbie nukk (HCB89)


Päikesepüüdja: liblikas


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: peridoot


Kaelakee: labradoriit, tiigrisilm


Kaelakee: tiigrisilm (55 cm)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Seinakell: kass kalu püüdmas


Barbie nukk (GTJ79)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Sund and Moon Tarot (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused