Milline on inimene, kes on sündinud 28. märtsil

28. märtsil sündinud inimene on energiline ja temperamentne. Talle on oluline see, et kõik asjad kulgeksid vastavalt tema plaanidele ja soovidele. Kui asjad lähevad aga vastupidises suunas, tõuseb koheselt esile tema temperamentne käitumine.

Ta on suurepärase algatusvõimega. Ta teab, kuidas ideid teostada ning milliseid meetodeid kasutada, et ideede teostamiseks kõige vähem energiat kuluks. Oma olemuselt on ta seltsiv ja rõõmsameelne, mistõttu on teistel inimestel kerge temaga samastuda. Oma ideid ja mõtteid eelistab ta aga teostada iseseisvalt, sest see jätaks ära liigse aja raiskamise teiste veenmisele ja väljaõpetamisele.

Rutiinsed asjad on talle vastumeelsed, mistõttu otsib ta endale pidevaid seiklusi ja vaheldust.
Uued plaanid ja projektid panevad ta tõeliselt õitsele. Ta on inimene, kes haarab kinni kõikvõimalikest uutest tehnoloogiatest.

Talle meeldivad kõikvõimalikud loomingulised tegevused. Need pakuvad talle võimalust oma energiaid esile tuua.

Ta on nii mõneski asjas tõeline teerajaja, kes oskab endaga kaasa tõmmata ka teisi inimesi.

Ta on abivalmis inimene. Teiste inimeste mured lähevad talle alati korda ning ta tõttab kartmatult appi neile, kes tema abi peaksid vajama.
Tööalases elus on ta ettevõtlik ja sihikindel. Ta ei jäta ühtegi alustatud projekti niisama pooleli. Kolleegid ja ülemused saavad talle alati kindlad olla.

Ehkki ta on valmis tegema rutiinset ja alluva tööd, eelistab ta pigem mitmekesisust ja otsustusvabadust.

Armuelus on ta kirglik ja truu. Talle on perekond väga oluline. Suhe partneriga saab aga toimida ainult siis, kui partner tagab talle piisava vabaduse. Armuelus ihkab ta vaheldust ja põnevust. Pidev rutiinsus võib viia teda esmalt segadustunnete keskele, hiljem aga suhtest eemaldumiseni. Pole välistatud, et ta tekitab suhtesse pingeid ja tülisid ka seetõttu, et seeläbi suhet vürtsikamana hoida.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Aastahoroskoop (perekond)


Ripats


Kausid (15 cm) (4 tk)


Metallist kauss


Skulptuur: krokodill


Käevõru: tiigrisilm


Kausid (6 tk) (17,5 cm)


Kaelakee: neitsi


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Nukk Leonore


Kausid (5 tk)


Kaelakee: amburi tähtkuju


Kaelakee: veevalaja tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused