Milline on inimene, kes on sündinud 7. septembril

7. septembril sündinud inimene on sügavamõtteline ja salapärane. Teda on teistel inimestel küllaltki keeruline mõista ning niisama selgitustööd ta ka valmis tegema pole. Talle meeldib see, et inimesed teda koheselt mõista ei suuda.

Oma olemuselt on ta eraklik ning eelistab plaane ja ideid ellu viia iseseisvalt. See pole uhkus, vaid põhjus peitub võimaluses kõik asjad vastavalt oma rütmile ellu viia. Ta on väga võimekas inimene ning usin töötegija. Ta paneb suurt rõhku üksinduses mõtisklemisele, et seeläbi asjades paremini selgusele jõuda.

Talle meeldib otsuseid langetada ja iseseisvalt lahendusi leida. Teiste inimeste ajakavas töötamine või teiste pakutud lahenduste kasutamine pole talle meeltmööda.
Ta usaldab kõige enam oma sisetunnet, sest see ei tohiks teda kunagi alt vedada. Seepärast ei tule tal eriti palju vaeva näha faktide kogumisega.

Inimsuhted pole tema jaoks mitte kõige kergem valdkond. Ta võib olla teiste inimeste suunas väga kriitiline, eriti kui tema meelejärgi ei tegutseta. Ka tal endal on kriitikat raske taluda, kuigi ta võiks selle kriitika abil oma tegevusi palju paremaks muuta. Ta solvub kergesti ning soovib seejärel nendest inimestest eemalduda, kes teda solvasid. Seepärast ongi tema tutvusringkond üsna väike, kuid tal on paar päris head sõpra.

Oma igapäevaste tegemiste juures paneb ta erilise rõhu praktilisusele, sest see aitab talle tagada hea majandusliku seisu.
Tööalastes asjades püüdleb ta täiuslikkuse poole. Ta teab alati, kuid üks või teine tööalane asi tuleb ellu viia. Samas eelistab ta rohkem rutiinsemaid kohustusi, sest uute asjadega kohanemine pole talle kerge ülesanne. Tal on ka hästiarenenud kunstiline meel, mistõttu võiks ta leida ka sellele oma tööalases elus rakendust.

Head valdkonnad oleksid talle töötamiseks meditsiin, teadus, sotsiaaltöö, haridus, kunst, meedia või poliitika.

Partnerlussuhe on talle äärmiselt oluline. Üksinduses ei ole ta suuteline elu elama täiel rinnal. Ta on armuasjades õrn ja pühendunud. Kasuks tuleks see, kui ta oleks partneriga ühised huvid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünniratta kood


Aastahoroskoop mehele


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Päikesepüüdja


Taro kaardid: Spirit Animal (koos raamatuga)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kaelakee: Picasso jaspis, tiigrisilm


Kokkupandav helikopter - AH-64 Apache


Lamborghini Gullardo


Pendel: turmaliin ja tšakra


Seinakaunistus: kassNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused