Milline on inimene, kes on sündinud 25. märtsil

25. märtsil sündinud inimene on arukas ja ettevõtlik. Ta on suuteline ka kõige keerulisemates olukordades säilitama külma närvi. Keerulised ja rasked olukorrad pole tema jaoks eriliseks probleemiks.

Ta on teistele inimestele tihtilugu salapärane ja kummaline. See aga avaldab neile tähelepanu.

Ta on eesmärkidele pühendunud inimene, kes ei karda katsumusi ja väljakutseid. Pigem ta naudib neid, et seeläbi oma võimed ja oskused kõige paremini toimima saada.

Talle meeldivad seiklused ja riskide võtmised. Ta ei karda sukelduda sellistesse asjadesse, millest ta mitte midagi ei tea. Ta suudab kiiresti kohaneda ja arengutega kaasa minna. See võimaldab.
Ta pöörab suurt tähelepanu informatsiooni hankimisele. Infot ei hangi ta kunagi uisapäisa, vaid kaalutletult ja teatud määral varjatult. Ta ei lähe kunagi teistele hõiskama, et tal oleks infot vaja.

Ta on väga õppimisvõimeline inimene, kes suudab kiiresti omandada uued teadmised ja oskused.

Kui ta on enda jaoks paika pannud sihid ja plaanid, ei takista teda miski neid ellu viimast. Ka ei lase ta teistel inimestel ennast sel juhul mõjutada otsuseid muutma. Kui keegi tahab teda mõjutada või suunata, tuleb seda teha enne, kui ta on otsusteni jõudnud.
Ametialaselt on ta võitluslik ja sihikindel. Ta viib alati seatud eesmärgid ellu ning ei karda võimalikke probleeme ega katsumusi. Ta eelistaks tööalaselt tegeleda peamiselt loominguliste asjadega, sest pisidetailid ja rutiinsus pole talle eriti meeltmööda, kuigi vajadusel tegeleb ta ka nendega.

Head valdkonnad oleksid tal ametikoha valikul muusika, näitlemine, kunst, kirjandus, meedia või reklaam.

Armuasjades on ta romantiline ja kirglik, kuid püsisuhte hoidmine pole talle kerge ülesanne. Partner peab võimaldama talle suhtes suurema iseseisvuse ja vabaduse.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Töö ja raha aastahoroskoop


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Taldrikud (21 cm) (6 tk)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: kalade tähtkuju


Peegel: makramee


Kausid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kristallipuu: roosa kvarts


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Roostevabast terasest kausid (4 tk)


Kausid (3 tk) - Villeroy & Boch


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: Koluvere loss


Kausid (18 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused