Milline on inimene, kes on sündinud 29. veebruaril

29. veebruaril sündinud inimene on meeldiv ja suhtlemisaldis. Ta on suurepäraselt arenenud diplomaatilised oskused. Talle meeldib seltskondlik aktiivsus ja teiste inimestega avatud suhtlemine. Tal on palju sõpru ja tuttavaid, kellele ta alati loota saab.

Oma toimetuste juures vajab ta aega ja rahu, kuigi välisele maailmale püüab ta jätta muljet, kui väga tugevast inimesest.

Ta on auahne ning on valmis tegema üsna suuri jõupingutusi selle nimel, et elus midagi märkimisväärset saavutada. Halli massi liikmeks olemine pole see, millega ta leppida suudaks. Samas pole ta inimene, kes otsiks odavat kuulsust, et iga hinna eest ajalehte või teleriekraanile pääseda. Sellistest asjades ta hoidub ning püüab oma kuulsuse võita läbi tegevuse.
Talle on oluline see, et ta oleks oma tegevuste juures ümbritsetud nende inimestega, kellel oleks sarnane siht. Selliste inimeste leidmiseks kasutab ta oma suurepärast veenisoskust.

Tema huvialad võivad nii mõneski mõttes olla müstilise iseloomuga. See võimaldab tal argimuredest eemalduda ja oma energiavarusid täiendada. Tema mõtted ja ideed võivad olla nii mõnelgi juhul väga lennukad, tekitades teistes inimesed segadustundeid.

Ametialane valik võiks tal olla midagi sellist, mis võimaldaks tal oma loovust ära kasutada. Talle meeldib teisi inimesi aidata ja toetada, mistõttu oleksid head ametid sotsiaaltöötaja, psühholoog ja koolitaja.
Ametikohta valides tuleb tal arvestada sellega, et kollektiiv peab olema sõbralik ja ühtne, sest närvilises õhkkonnas ta kaua vastu ei peaks.

Armuasjades on ta truu ja romantiline. Talle on oluline see, et partnerlussuhe toimiks tõrgeteta ning ta on valmis selle saavutamiseks nii mõnedki oma soovid maha suruma. Partner peaks olema tema kõrval hooliv, mõistev ja rõõmsameelne.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Kristallipuu: roheline aventuriin


Seinakell


Kausid (6 tk) (15 cm)


Seinapilt lõuendil: tuulik Hiiumaal


Tass, taldrik ja lusikas


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: oonüks ja tiigrisilm


Kaelakee: lasuriit (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: orhidee


Seenekujulised kristallid: obsidiaan (7 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused