Milline on inimene, kes on sündinud 23. aprillil

23. aprillil sündinud inimene on väga omapärane ja unikaalne. Tema mõistmine võib paljudele inimestele ülejõu käia. Ta erineb üsna märkimisväärselt teistest inimestest.

Ta on oma ettevõtmiste juures praktiline, põhjalik ja sihikindel. Alustatud plaanid viib ta alati ellu, ka siis, kui peaks kokku puutuma märkimisväärse vastasseisuga. Riske ta üleliia palju ei võta, pigem eelistab ettevalmistuste tegemisega viia riskid miinimumini.

Ta haarab kinni paljudest uutest ideedest ja lahendustest, mida kuuleb ja näeb. See võimaldab tal oma oskusi ja teadmisi kogu aeg parandada ja seeläbi efektiivsust suurendada. Teatud määral on ta tehnikahull, kes soovib endale hankida kõige uuemaid tehnoloogiavidinaid.
Talle ei meeldi olla teerajaja. Pigem eelistab ta astuda kellegi jalajälgedes, et seeläbi vähendada pingeid, millega tal on raske toime tulla. Talle sobivad ka rutiinsed kohustused.

Kodu ja perekond on talle väga olulised. Ta teeb üsna suuri jõupingutusi selleks, et muuta oma kodune keskkond meeldivaks. Samas on oluline, et pereliikmed teda sealjuures toetaksid, sest vastasel korral kaob tal huvi pingutamise vastu.

Tööalastes asjades on ta ettevõtlik ja edukas. Talle meeldivad tööd, mille juures ta saaks oma intellektuaalsed võimed proovile panna.
Tööasjades eelistab ta pigem rutiinsust, sest liigne vastutus ja suured muutused pole talle meelejärgi, kuigi ta on suuteline ka nendega kohanema.

Hea oleks tema töökohustused võimaldaksid tal oma loovust rakendada.

Armuelus on ta nõudlik ja romantiline. Ta kipub olema suhtes mõnevõrra domineeriv, mistõttu tuleks tal leida enda kõrvale partner, kes suudab sellega leppida.

Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.

Kuupäevadel sündinud inimene (jaanuar-detsember)

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Kaelakee: hõbe, pildiga


Kaelakee: amburi tähtkuju


Barbie nukk (GKH26)


Nukk Lilli-Lou


Seinapilt lõuendil või kapal: auto lumisel teel


Kaelakee: meri kuuvalguses


Kaelakee: jäär


Kaitseingli kujuke: lasuriit


Taro kaardid: Fairy Lenormand Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused