Milline on inimene, kes on sündinud 6. aprillil

6. märtsil sündinud inimene on diplomaatiline ja hea suhtleja. Ta on südamlik ning suudab teisi inimesi väga hästi mõista. Talle meeldib teisi inimesi aidata ja toetada, kuid eeldab sealjuures seda, et teised inimesed aitaksid eelkõige iseennast.

Ta on väga sihikindel ja eesmärkidele pühendunud. Ta teab, mida soovib ellu viia ja kuidas ühe või teise eesmärgini kõige paremini jõuda. Talle on oluline oma valitud teekonnal tippu jõudmine. Vähemaga pole ta valmis leppima.

Oma tegevuste juures arvestab ta alati teiste inimestega. Ta pole inimene, kes püüdleks oma eesmärkide poole nii, et laibad lendaksid. Ta soovib kõigiga võimalikult hästi läbi saada ning leiab sobivaima tee, et sealjuures ka oma eesmärgid teoks teha.
Ta on nii mõneski asjas väga idealistlik inimene. See võib kaasa tuua tõsisemaid pettumustundeid, kui plaanid ei kulge päris nii nagu oodatud. Talle on oluline ka õiglus. Õigluse jaluleseadmiseks on ta valmis tegema mitmeid järeleandmisi oma soovide ja unistuste osas.

Ametialaselt tasuks tal leida endale amet, mis võimaldaks tal ise otsuseid langetada. Talle meeldib pigem meeskonnas töötamine, sest see aitaks tal kiiremini oma ambitsioonidele lähemale jõuda. Samas eelistaks ta olla selles meeskonnas juhtival positsioonil.
Ametialase valiku võiks ta teha sellise, mis võimaldaks tal olla tihedalt seotud kultuuri ja iluga. Rutiinse paberitöö tegemine pole tema jaoks.

Armuasjades on ta pühendunud ja südamlik. Ta toob omalt poolt suhtesse kirglikkuse ja pühendumise. Püsisuhte toimimine on talle väga oluline ning ta on valmis selleks tegema mitmeid järeleandmisi ja ohverdusi, aeg-ajalt ka liialt palju.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Sünnihoroskoop


Skulptuur: luiged


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Dekoratsioon: roos


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: Rudraksha Mala helmed


Seinapilt lõuendil või kapal: Treppoja


Kaelakee: fluoriit


Kaelakee: kaljukits


Kaelakee: kaksikud


Seinakell Braun BC17B


Käevõru: oonüks


Taro kaardid: Mystical Medleys (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused