Milline on inimene, kes on sündinud 29. märtsil

29. märtsil sündinud inimene on nii mõneski mõttes vastuoluline. Ta süda ütleb üht, kuid mõistus teeb teist. Ühel hetkel on ta aktiivne tegutseja, teisel hetkel tõeline laiskleja.

Oma olemuselt on ta auahne ja sihikindel. Varem või hiljem viib ta oma seatud eesmärgid ellu. Protsessi käigus kipub ta aga oma eesmärke märkimisväärselt muutma, mistõttu on paljudel juhtudel tema saavutused hoopiski erinevad sellest, mille ta endale varem sihiks oli seadnud.

Inimsuhetes on ta väga südamlik ja seltsiv. Talle meeldib inimestega suhelda. Liigne esiletrügimine pole tema jaoks eesmärk omaette. Kui nii juhtub, siis haarab ta sellest kinni, kui ei juhtu, on ta tavapärane inimene.
Teiste inimeste mured lähevad talle alati korda. Ta on valmis ebaõigluse eest aktiivselt välja astuma. Oma võimaluste ja oskuste piires on ta valmis teisi inimesi aitama ja toetama. Samas ta endale niisama lihtsalt pähe istuda ei lase. Ta suudab suurepäraselt tajuda teiste inimeste motiive ja sihte, kuigi ta seda välja ei näita. Seepärast pole mõtet teda ära kasutama hakata, kuna ta võib varjatult hoopis seda inimest ära kasutama hakata.

Talle meeldib meeskonnas töötamine. See võimaldab tal ennast kõige paremini teostada.

Tööalastes asjades on talle oluline tunnustus ja vääriline palk. Ehkki ta ei aja taga palganumbreid, eeldab ta siiski seda, et tema jõupingutused ja pühendumine saaksid vääriliselt tasustatud.

Ta on tööalases elus delikaatne ja vaoshoitud. Ta teab, mida oskab ja tahab ning selle nimel ta sihikindlalt tegutseb. Kasuks tuleks tema tööviljakusele see, kui kolleegid, ülemused ja kliendid teda ikka aeg-ajalt kiidaksid. See suurendab tema sihikindlust veelgi.
Ta viib tööasjades alustatud asjad alati lõpule. Samas võiksid ülemused ja kolleegid arvestada sellega, et nii mõnelgi juhul võivad mõned kohustused tema käes võtta enam aega.

Armuasjades on ta mõnevõrra kõhklev. Ühelt poolt soovib ta suhet ja perekonda, teiselt poolt ihkab säilitada oma vabaduse. Seepärast on sellel kuupäeval sündinud inimeste seas palju vallalisi, kuna otsuse tegemine kipub venima ja venima, kuni lõpuks ongi liiga hilja.

Kui ta on endale partneri leidnud, on ta armastuses kirglik ja hooliv. Ta pöörab suurt tähelepanu oma partnerile ja suhte toimimisele. Tema kõrval peab olema inimene, keda ta täielikult usaldada saab.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Tassid (4 tk) - Flanacom


Kõrvarõngad: vähk


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: kaalud


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Kausid (25 cm) (4 tk)


Merkaba täht: tiigrisilm


Seinakaunistus: öökullid


Pehme mänguasi: känguru


Käevõru: heliotroop


Kaelakee: tiigrisilm


Koera kujuke: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused