Milline on inimene, kes on sündinud 2. oktoobril

2. oktoobril sündinud inimene on optimistlik ja teatud määral naiivne. Ta lihtsalt keeldub nägemast maailmas neid asju, mis talle ei meeldi või on lihtsalt oma olemuselt halvad.

Ta on suurepärane suhtleja, olles teiste inimeste seltskonnas tihtilugu peatähelepanu all. Ta on lahke ja võluv ning oskab oma mõtteid ja ideid teisteni viia väga veenval viisil. Ta oskab arvestada teiste inimeste seisukohtadega, või vähemalt ta püüab seda teistele näidata.

Äärmuslusse kaldumine pole tema jaoks. Samas meeldib ära kuulata ka äärmuslike vaadetega inimeste mõtted ja ideed. Sealjuures ei unusta ta kunagi, mis on talle oluline, mistõttu ei lase ta teiste inimeste arvamustel ennast kergekäeliselt mõjutada. Aga uued teadmised, oskused ja arvamused ei tee paha maailmapildi loomisel.
Ehkki ta võib tunduda teiste inimeste jaoks muretu, kohati isegi pealiskaudse inimesena, siis tegelikult on asi sellest kaugel. Ta võib oma sisemuses paljude asjade pärast muret tunda, kuigi püüab seda teiste inimeste eest varjata.

Oma ettevõtmiste juures püüdleb ta alati parima poole, leppimata tagasilöökide või eksimustega. Vähemtähtis pole ka ilu ja harmoonia ümbritsevas keskkonnas. See mõjutab alati kõiki tema otsuseid.

Ta võiks olla väga edukas kunstide maailmas töötamisel, olgu selleks siis maalikunst, muusika, kirjandus, moedisain, arhitektuur vms. Õigluse tunnetus võimaldaks tal aga edu saavutada õigusteaduse maailmas, hariduse vallas või diplomaadina töötades.
Ta armastab väga kunsti, mistõttu külastab ta arvatavasti tihti kunstinäitusi, kontserte või muuseume.

Armuasjades püüdleb ta täiusliku suhte poole. Ta paneb suhtes suurt rõhku romantikale, muutes seeläbi suhte oma partneri jaoks meeldivaks ja põnevaks. Enne lõpliku otsuse tegemist suhtesse astumisel vajab ta aga aega, et seeläbi jõuda parimate valikuni.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kõrvarõngad: süda ja käed


Taldrikud (6 tk) (20,3 cm)


Tekk (150 x 200 cm)


Kausid (6 tk) (11 cm)


Taro kaardid: Rana George Lenormand (koos raamatuga)


Skulptuur: elevant


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Ford Mustang GT Cobra Jet


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused