Milline on inimene, kes on sündinud 12. novembril

12. novembril sündinud inimene on iseseisev ja teotahteline. Ta teab täpselt seda, millises suunas elus liikuda ning kuidas eesmärgid saavutada.

Ta on inimene, kes ei muretse tühiste asjade pärast. Muret tekitavad talle ainult suuremad probleemid. See ei tähenda seda, et ta võtaks asju kergekäeliselt. Vastupidi, ta on pühendunud ja hoolikas, kuid samas ei raiska oma energiat muretsemisele.

Talle meeldi viibida meeldivas seltskonnas, kus ta saaks naerda ja lõbutseda. Rutiinsus ja igav seltskond on see, mida ta ei salli.
Edu saavutab ta igas ametis. Oluline on ainult see, et see amet talle meeldiks. Suure tõenäosusega on tal ka mitmeid hobisid, millega ta aktiivselt tegeleb. Tema uudishimulikkus on suhteliselt suur, mistõttu võivad köita mitmed sellised eluvaldkonnad, millele teised inimesed erilist tähelepanu ei pööra.

Ta on avatud ja kuulab huviga teiste inimeste nõuandeid. Samas ei tähenda see seda, et ta neid järgiks. Oma arvamuste ja tõekspidamiste osas on ta küllaltki kangekaelne. Talle meeldib lihtsalt kuulata, mida teised inimesed arvavad. See võimaldab tal langetada otsuseid, mis välistavad teiste inimeste vastuseisu.

Ta on võitluslik ja energiline inimene. Seetõttu meeldivad talle ametid, mis ta saaks oma füüsilist energiat rakendada, olgu selleks siis ehitus, sõjavägi, politsei või sportlane.
Päris edukas oleks ta ka oma isikliku äritegevuse juhtimisel, sest ärivaist on tal hästi arenenud.

Ta on ülemuste seas kõrgelt hinnatud töötaja, kuna on lojaalne, usin ja ettevõtlik.

Armuasjad võivad olla talle mõnevõrra keerulised. Ta ei soovi olla suhtes inimene, kes oma partneri soovidele alluma peab. Talle meeldib suhtes vabadus ja domineerimine. Armusuhteni jõuab ta arvatavasti üsna hilises eas.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Elutee üldskeem


LED küünlad (5 tk)


Skulptuur: koer-inimene


Kaelakee: amasoniit


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (2 tk)


Päikesepüüdja: merevaik


Kaelakee: elu puu


Tassid ja taldrikud (komplekt 6-le inimesele) - Villeroy & Boch


Kaelakee: sõnni tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused