Milline on inimene, kes on sündinud 21. märtsil

21. märtsil sündinud inimene väga ettevõtlik ja võidukas. Ta pole inimene, kes lööks takistuste puhul kõhklema. Ta usub enda võimetesse ja oskustesse ning see annab talle hea võimaluse soovitud plaanid ellu viia.

Ta on aktiivse seltskonnaeluga. Ka võtab ta aktiivselt osa erinevatest sündmustest, et seeläbi olla paremini kursis toimuvaga. Talle meeldivad kõikvõimalikud seiklused, sealhulgas reisimine.

Ta on avameelne inimene, kes ei karda oma arvamusi avaldada. Talle meeldib otse välja öelda need asjad, mida ta mõtleb, kuid viha ta ei pea ning tema taga pole peidus tagamõtteid. Teistel inimestel on temaga kerge suhelda, sest ta on täpselt see inimene, nagu ta teistele paistab.
Ta on inimene, kes haarab lennult kinni kõikvõimalikest uutest ideedest ja võimalustest. Tal on piisavalt energiat, et tegeleda ka keeruliste ettevõtmistega. Ta tundub nii mõneski mõttes väga nooruslikuna, mistõttu võib teistel inimestel olla raske tema tegelikku vanust hinnata.

Ta ei talu rutiini. Selleks, et oma ettevõtmised muuta mitmekesisemaks ja huvitavamaks, kasutab ta oma plaanide teostamisel alati uusi lahendusi ja viise.

Ametialaselt peaks ta valima endale ameti ja töökoha, kus ta saaks iseseisvalt mõelda. Ta ei soovi kõikides asjades teistele alluda, vaid soovib ise otsustada. Teiste inimeste käskude täitmine pole talle meelejärgi.
Töö peaks olema tema jaoks huvitav ja põnev. Rutiinsus lämmatab tema töövõime suhteliselt kiiresti. Kasuks tuleks see, kui töö võimaldaks tal oma loomingulisusele rakendust leida.

Tema peale saavad ülemused ja kolleegid alati kindlad olla, sest antud lubadused viib ta õigeaegselt ellu.

Armuelus on ta romantiline ja kirglik. Samas pole tema jaoks kerge ülesanne suhtes seda kirglikkust ja romantilisust säilitada. Tema kõrval peaks olema partner, kes võtaks enda kanda suhte energiatasakaalu hoidmise ja romantika.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop (karmad)


Isikuhoroskoobid


Pehme mänguasi: vöölane


Vaagnad (2 tk)


Kõrvarõngad: kaalud


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Kilpkonna kujuke: ametüst


Barbie nukk (HHN10)


Päikesepüüdja: süda


Kaelakee: kalade tähtkuju


Seinakaunistus: ahvid


Seinakaunistus: süda


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: mäekristallNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused