Milline on inimene, kes on sündinud 11. aprillil

11. aprillil sündinud inimene on ettevõtlik ja mõnevõrra tormakas. Ta on nii mõneski mõttes uljaspea, kes tõttab seiklustesse, millest tal erilist aimu pole. See võib talle kaasa tuua mitmesugused probleeme ja takistusi eluteel.

Ühelt poolt on ta seikluste otsija ja tegutseja, teiselt poolt aga unistaja, kes mõtiskleb uutest ideedest ja arengutest. Need vastasmõjud viivad selleni, et ta suudab oma elu jooksul küllaltki palju meeldivat korda saata.

Ta on inimene, kes võitleb aktiivselt ebaõigluse vastu. Ta on selles vallas valmis täiesti omakasupüüdmatult võitlema ka teiste inimeste õiguste ja huvide eest.
Tema mõttemaailm on selline, mis tekitab teistes inimestes elavat huvi. Tema arvamustest ja ideedest soovitakse aimu saada.

Arvatavasti on tal üks hästiarenenud kunstiline anne, mida ta ka igapäevaselt edukalt kasutab. Mida enam ta seda kasutada saab seda suurem on tema rahulolu.

Ta tajub kõike seda, mis tema ümber on toimumas. Võib üsna kindlalt väita, et tal on selgeltnägemise võime. Ta suudab suurepäraselt mõista ka teiste inimeste tegelikke motiive ja astutud sammude tagamaid. Seetõttu on tal nii mõneski situatsioonis palju eeliseid.

Ametialaselt peaks ta leidma endale ameti, mis võimaldab areneda, otsuseid langetada ja midagi käegakatsutavat korda saata. Niisama rutiinse töö tegemine pole talle meelejärgi.
Kolleegide ja ülemustega saab ta üsna hästi läbi, kuid seda siiski ainult siis, kui talle liigselt turjale ei istuta.

Vajadusel on ta valmis tegema ka rutiinset tööd, kuid seda mitte liialt pika ajaperioodi jooksul.

Armuelus on ta kirglik ja romantiline. Talle pole kerge ülesanne hoida suhet toimivana, mistõttu peaks selle ülesande enda õlgadele võtma tema partner. Omalt poolt toob ta suhtesse hoolivuse.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Päikesepüüdja: merevaik


Päikesepüüdjad (4 tk)


Tassid: Sunflowers - Vincent Van Gogh (2 tk)


Kaelakee: labradoriit


Kristallipuu: akvamariin


Käevõru: aafrika türkiis


Tassid ja taldrikud (komplekt 6-le inimesele) - Villeroy & Boch


Käevõru: punane tiigrisilm


Kausid (13 cm) (4 tk)


Taro kaardid: Tarot of the Divine (koos raamatuga)


PLAYMOBIL City Action tuletõrjeauto, 9464


Söögiriistade komplekt (30 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused