Horoskoobid

Päevahoroskoop: Neljapäev, 13. juuni 2024.a.
Nädalahoroskoop: 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
Nädalahoroskoop (töö ja raha): 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
Nädalahoroskoop (armastus): 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
Kuuhoroskoop: Juuni 2024

UUS: Ruunid jooksvaks nädalaks 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
UUS: Taro kaardid jooksvaks nädalaks 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
UUS: I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
UUS: Inglite sõnumid jooksvaks nädalaks 10.06.2024. - 16.06.2024.a.
UUS: Kuu mõjud jooksvaks nädalaks 10.06.2024. - 16.06.2024.a.


UUS: Ruunid jooksvaks kuuks juuni 2024.a.
UUS: Taro kaardid jooksvaks kuuks juuni 2024.a.
UUS: Numeroloogilised võnked jooksvaks kuuks juuni 2024.a.


Aastahoroskoop: 2024.a.
Aastahoroskoop: Draaakoni 2024. aastahoroskoopViimati lisatud artiklid

Kuu mõjud ajavahemikul 17.06.2024. – 23.06.2024.a.
Kuu mõjud ajavahemikul 17.06.2024. - 23.06.2024.a. Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.
Loe edasi...
Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 17.06.2024. – 23.06.2024.a.
Mida ennustavad Taro kaardid ajavahemikuks 17.06.2024. - 23.06.2024.a.Armastus, suhted, töö, karjäär, raha, tervis jne.
Loe edasi...
Inglite sõnum ajavahemikuks 17.06.2024. – 23.06.2024.a.
Millele juhivad ajavahemikul 17.06.2024. - 23.06.2024.a. tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?
Loe edasi...
Milline on inimene, kes on sündinud 13. juunil
Milline on 13. juunil sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on...
Loe edasi...
Muuda oma elu paremaks – ole tänulik kõige selle eest, mida elu Sinu ellu toob
Elame maailmas, kus kiirustamine ja pidev edasipüüdlemine on saanud meie elu lahutamatuks osaks. Tihti unustame aga väärtustada ja märgata neid...
Loe edasi...
Milline on tähemärkide ideaalne kodu?
Tähtede mõjul võib kodu kujuneda erinevates suundades vastavalt tähemärgile. Ideaalne kodu sõltub inimese isiksusest ja vajadustest.
Loe edasi...
Milline on inimene, kes on sündinud 12. juunil
Milline on 12. juunil sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on...
Loe edasi...

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.

Veel lugemist ja vaatamist

HOROSKOOBI ESILEHT – LISALUGEMIST

PÕLISAMEERIKLASTE HOROSKOOP
Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite…


EGIPTUSE HOROSKOOP
Horoskoopide maailm on rikas ja mitmekesine, mõjutatud erinevatest kultuuridest ja traditsioonidest, mis on aastatuhandete jooksul välja kujunenud. Üks põnevatest horoskoopidest on Egiptuse horoskoop, millel on juured nii ajaloos kui ka müstikas.


ARAABIA HOROSKOOP
Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.


AAFRIKA HOROSKOOP
Aafrika horoskoop erineb lääne astroloogiast. See baseerub Aafrika kultuuri esivanemlikel sümbolitel...


ASTEEKIDE HOROSKOOP
Maiade ja asteekide astroloogid tundsid väga suurt huvi tähistaevas valitsevate müstiliste liikumiste ja selle mõjude vastu Maal…


DRUIIDIDE HOROSKOOP
Druiidide arvates oli universum kui üks suur puu, mis ulatub maalt taevasse. Horoskoobist saab lugeda kõigi 22 puu kirjeldusi.


SLAAVI HOROSKOOP
Slaavi horoskoop on ühendus inimese ja looduse vahel. Slaavi horoskoope on kaks: aastate lõikes ja kuupäevade lõikes. Aastate lõikes on horoskoop jaotatud 16 fauna esindaja vahel. Slaavi horoskoop saab alguse kevadisel pööripäeval, 21. märtsil, mitte aasta algusest. Kuupäevade lõikes on horoskoop jaotatud 12 fauna esindaja vahel.


KREEKA HOROSKOOP
Vana-Kreeka jumalate horoskoop on üks varasemaid astroloogilisi süsteeme. Kreeklased võtsid umbes 4. sajandil üle babüloonlastelt meetodi taevasfääri jagamiseks 12 osaks, millest igaüks vastab konkreetsele sodiaagimärgile.

Müütide ja legendidega täidetud Vanas-Kreekas usuti, et iga märgi esindajat soosib üks jumal. Seetõttu sünnib inimene siia maailma kindla eesmärgi ja isiksuseomadustega.

MOEHOROSKOOP
Millised on Sinu moe-eelistused? Millised riided Sulle sobivad? Milliseid aksessuaare eelistad? Siit võiksid vastuse leida…


TERVISE HOROSKOOP
Kui hea või halb on Sinu tervis? Millised tervisehädad Sind kõige enam kimbutada võivad? Mida Sul annaks teha tervise parandamiseks? Siit võiksid vastuse leida…

Käejoonte analüüs
Käejoonte analüüs: südamejoon, peajoon, elujoon, saatusejoon


Unenägude seletused
Inimese elus kulub üks kolmandik magamisele. Kõik me näeme öösel unenägusid, kuid vähesed neist jäävad meile ka meelde. Mida siis üks või teine unenäo sõnum tähendab. Siit võiksid vastuse leida.


Sünniruunid
Ruunisümbolid on väga tugevate mõjudega ning sünniruunid mõjutavad inimese elu ja tulevikku. Sünniruuni enda läheduses hoidmine tagab suurema turvatunde ning see aitab oma energiaga lahendada probleeme ja raskusi, mis eluteele on sattunud.

Enda sünniruuni teadmine ja omamine aitab langetada keerulisi otsuseid ning muuta keerulised situatsioonid enda jaoks võimalusteks.

Sünniruune on 24 ja need on jaotatud aastasesse perioodi.


Tähtkujude iseloomustus, mis on kombineeritud lääne ja hiina astroloogiast
Ükski lääne astroloogia tähemärk ei vasta täielikult hiina tähemärgile. Need kaks astroloogiat käsitlevad 12 märki veidi erinevalt. Seetõttu on kahe tähemärgi kombinatsioon see, mis annab inimesest oluliselt parema ja laiahaardelisema pildi.

Mida, räägib Sinu kohta see, keda pildil esimesena näed?
See, mida inimene pildil esimesena näeb, paljastab see olulisel määral infot inimese isiksuse kohta.Milline sõna on esimene, mida näed?
Otsi piltidelt sõnu ning saad nii mõndagi teada oma iseloomu kohta.


4 esimest sõna, mida märkad?
4 esimest sõna, mida selle testi kaudu näed, on need omadused, mis Sind kõige enam iseloomustavad.


Loom, keda pildil esimesena näed, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta
Millist looma Sa pildil esimesena näed? Esimesena nähtud loom räägib Sinu kohta nii mõndagi huvitavat, tuues esile Sinu iseloomu kõige olulisemad aspektid.

See, millise metsaraja pildilt valid, räägib Sinu varjatud isiksuseomadustest
Oled otsustanud metsa minna. Sinu teele jääb mitu valikut, millist rada mööda edasi liikuda. Sinu tehtud valik räägib nii mõndagi Sinu varjatud isiksuseomadustest.


Mida räägib Sinu kohta sulg, mille pildilt valid?
Sinu valik etteantud piltide seast räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta. Selles testis tuleb teha valik erinevate sulgede seast. Millise sule valid, räägib sellest, millised on Sinu erilised ja parimad omadused.


See, millise päikeseloojangu valid, räägib Sinu kõige väärtuslikumatest omadustest
Päikeseloojangud kuuluvad kindlasti ühtede ilusamate loodusnähtuste hulka. Päikeseloojangutel on sügav mõju igale inimesele, kes neid vaatab. Päikeseloojanguid on väga eriilmelisi ning kindlasti on igaüks leidnud enda jaoks mingi päikeseloojangu või asukoha eripära, mis talle kõige enam meeldib.


See, millise mäe Sa pildilt valid, räägib palju Sinu iseloomu kohta
Mägede vaatamine tekitab igas inimesed emotsionaalseid reaktsioone, mida mõned inimesed toovad rohkem esile kui teised. See, millist mäe pilti järgmistest eelistad, räägib palju ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige Sinu alateadvusega seonduvast.


See, millise aastaajaga seonduva pildi valid, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta
Valgus ja temperatuur mõjutavad olulisel määral inimese meeleolusid, mis omakorda kujundavad isiksust. Aastaaeg, mis Sulle kõige rohkem meeldib, võib mõjutada Sinu käitumist nii negatiivselt kui ka positiivselt, muutudes aja jooksul osaks Sinu isiksusest.


See, millise liblika Sa pildilt valid, räägib Sinu tugevustest ja nõrkustest
See, millised liblikad inimesele meeldivad on loomulikult isiklike eelistuste küsimus, kuid psühholoogiat silmas pidades näitab valik inimese iseloomu kohta nii mõndagi.


See, millise lehe Sa valid, räägib Sinu kõige erilisematest isiksuseomadustest
Selles testis on pildil 6 lehte. Valides nende hulgas oma lemmiku, näitab see Sinu isiksuse kõige sügavamaid aspekte. Õige vastuse saamiseks ei tohiks lehte valida mitte selle värvi või kuju järgi, vaid selle järgi, milline leht tundub kõige meeldivam. Oluline on valiku tegemise eel lõdvestuda.

See, millise maastikupildi Sa valid, räägib Sinu kõige olulisematest isiksuseomadustest
Enamikele inimestele tuleb sõna "maastik" puhul esimesena meelde rand või mäestikud. Aga meie hulgas on ka palju neid, kes mõtlevad sõna "maastik" nimetamise korral koheselt kõrbetele või põldudele. See, milline maastik Sulle kõige enam meeldib, räägib palju ka Sinu iseloomu ja käitumismustrite kohta.


Mida räägib Sinu kohta maa, kus sooviksid elada?
Kodu on inimene peavari, turvalisuse, soojuse ja meeldivate mälestuste paik. Enamik inimesi sooviks elada oma majas, kuid sugugi mitte kõik. Milline oleks Sinu lemmikelukoht järgmiste piltide seast? Valiku järgi saad oma iseloomu kohta nii mõndagi teada.


See, millise puu Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige domineerivamatest isiksuseomadustest
Kas tunned ennast lummatuna puu nägemisest? Või on Sul täiesti ükskõik? Oletame, et satud metsa serva ja Su palutakse valida välja üks puu. Kas valid lihtsalt suvalise puu? Suure tõenäosusega mitte. See, millise puu Sa valid, räägib sellest, millised on Sinu kõige domineerivamad isiksuseomadused.


See, millise tähe Sa pildilt valid, räägib Sinu iseloomuomadustest, mida soovid, et teised märkaksid
Lemmikpildi valimine võib rääkida nii mõndagi inimese iseloomuomaduste kohta. Selles testis on kujutatud erinevaid tähti või erineval viisil Päikest. Igal kujutisel on rääkida oma lugu inimese olemuse kohta.


See, kuidas laoksid Sina kanamunad karpi, räägib Sinu tugevustest
Inimese iseloomuomaduste määramiseks võib kasutada väga erinevat pildimaterjali (puu, lilled, liblikad jne.). Selles testis määrame aga Sinu isiksuseomadused selle järgi, kuidas laoksid Sina kanamune karpi.


See, millise akna Sa pildilt valid, räägib Sinu peamistest iseloomuomadustest
Oma sisemise maailma tundmaõppimine võib paljastada alateadvusega seotud saladusi, mis aitavad Sul elus edasi jõuda. Selle lõbusa ja informatiivse testi kaudu on Sul võimalik teada saada, millised on Sinu tugevad ja nõrgad küljed.


Valides pildilt puu, räägib see Sinu hetkeolukorrast ja edaspidistest soovidest
Puu, mille Sa selles testis valid, räägib sellest, milline on Sinu hetkeolukord ja milliseid muutusi Sa oma ellu sooviksid. Testi tulemus on ajas muutuv, sõltudes Sinu alateadvusest.

See, millise ranna pildilt valid, räägib Sinu sügavaimatest omadustest
Inimesed eelistavad erinevaid randasid. Mõni soovib aega veeta rahvarohkes rannas, teine aga hoopis privaatses rannas. See, millise ranna Sina piltidelt valid, räägib ühtteist ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige aga Sinu sügavaimate isiksuseomaduste kohta.


See, millise joogi Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige dominantsematest iseloomuomadustest
Iga inimese valikud ja otsused mõjutavad otseselt isiksust ja vastupidi. See teebki iga inimese käitumise eriliseks. See test näitab Sinu kõige dominantsemaid isiksuseomadusi.


See, millise fauna esindaja Sa pildilt valid, räägib Sinu salapärasematest iseloomuomadustest
Igal inimesel on loomade, lindude ja putukate suhtes oma reaktsioon. Mõned põlgavad, mõned kardavad, mõned aga jumaldavad neid. Sinu reaktsioon looma-linnu-putuka pildile sõltub Sinu isiksusest, kuid kindlasti ka loomast endast, sest keegi ju ei võta endale krokodilli kaissu. See, millise fauna esindaja pildi järgmiste hulgast valid, räägib päris palju Sinu kõige salapärasematest ja varjatud iseloomuomadustest.


Vali pildilt kujund ja saad teada, kuidas Sa teiste inimestega suhtled
Selles testis on kujundid, mis on koostatud kasutades kolmnurka ja ringi. Kolmnurk tähistab teisi inimesi, ring aga Sinu suhtlemist nende inimestega. See test põhineb osaliselt teoorial, et inimesi köidavad kujundid ja vormid, mis on põhinevad meie aju toimimisel, hoiakutel, haridusel ja isiksuseomadustel.


See, millise silma Sa pildilt valid, räägib Sinu varjatud omadustest
Igas inimeses on peidus varjatud omadused, mida ta endale ei teadvusta, kuid mis mõjutavad tema igapäevaseid tegevusi, otsuseid ja suhteid.


Mida räägib valitud võti Sinu alateadvuse kohta?
Selles testis on kasutatud võtmete kujutisi, igal neist oma erilised omadused. Valides nende võtmete seast välja üheainsa, räägib see nii mõndagi ka Sinu alateadvuse kohta.


Mida räägib valitud sulg Sinu varjatud omaduste kohta?
Antud test põhineb kujundite ja mustrite psühholoogilisel teoorial, mis võib paljastada üllatavaid fakte Sinu kohta. Antud test aitab ennast paremini tundma õppida.

See, millise kristalli Sa pildilt valid, räägib Sinu praeguse hetke alateadvuslikest soovidest
Antud test näitab Sinu praegu hetke alateadvuslikke soove ja kirjeldab Sinu hetkeolukorda. Mida Sa oma alateadvuses elult tegelikult ootad ning kuidas oma eesmärkide poole liikuda?


Mida räägib valitud pilt sellest, kuidas oma unistusi ellu suudad viia?
Selles testis on 8 erinevat pilti. Nende piltide hulgast tuleks Sul valida 1-2 kõige enam meeldivamat pilti. Seeläbi saad teada, mida Sinu alateadvus räägib Sinu unistuste elluviimisest ja soovide täitumisest.
Lääne astroloogia

21. märts - 20. aprill

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK JÄÄRA TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Jäär teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Jäärast lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Jäär armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Jäära müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Õpilase horoskoop »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Jäära tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

21. aprill - 21. mai

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK SÕNNI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Sõnn teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »

Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Sõnnist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Sõnn armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Sõnn müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Õpilase horoskoop »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Sõnni tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

22. mai - 21. juuni

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK KAKSIKUTE TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Kaksikud teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Kaksikutest lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Kaksikud armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Kaksikute müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Õpilase horoskoop »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Kaksikute tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

22. juuni - 23. juuli

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK VÄHI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Vähk teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Vähist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Vähk armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Vähi müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Vähi tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

24. juuli - 23. august

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK LÕVI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Lõvi teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Lõvist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Lõvi armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Lõvi müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Õpilase horoskoop » uus
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Lõvi tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

24. august - 23. september

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK NEITSI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Neitsi teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Neitsist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Neitsi armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Neitsi müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Neitsi tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

24. september - 23. oktoober

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK KAALUDE TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Kaalud teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Kaaludest lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Kaalud armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Kaalude müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Kaalude tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

24.oktoober - 22. november

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK SKORPIONI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Skorpion teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Skorpionist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Skorpion armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Skorpioni müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Skorpioni tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

23. november - 21. detsember

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK AMBURI TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Ambur teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Amburist lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Ambur armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Amburi müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Olulised märksõnad Amburi tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

22. detsember - 20. jaanuar

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK KALJUKITSE TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Kaljukits teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Kaljukitsest lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Kaljukits armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Kaljukitse müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Kaljukitse tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

21. jaanuar - 19. veebruar

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK VEEVALAJA TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Veevalaja teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Veevalajast lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Veevalaja armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Veevalaja müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Veevalaja tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus

20. veebruar - 20 märts

Info & iseloomustus »
Päevahoroskoop »
Nädalahoroskoop »
Nädalahoroskoop (töö ja raha) »
Nädalahoroskoop (armastus) »
Kuuhoroskoop »
Aastahoroskoop 2024 »
Aastahoroskoop 2024 naistele »
Aastahoroskoop 2024 meestele »
Milline kuu on Sulle 2024. aastal parim »

KÕIK KALADE TÄHTKUJU PUUDUTAVAD ARTIKLID »

Kuidas Kalad teiste tähtkujudega sobib »
Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses »
Stiilihoroskoop »
Kuidas erinevate tähemärkidega tülisid lahendada? »
Erinevate tähemärkide erilised omadused »
Ülemuse horoskoop »
Toiduhoroskoop »
Tähemärkide suhted rahaga »
Kuidas Kaladest lapsevanem teistest tähemärkidest lastega läbi saab »
Käekirja seos tähemärkidega »
Tähemärkide argiprobleemid »
Kuidas hoida kinni erinevatest tähemärkidest meest? »
Kuidas erinevatest tähtkujudest lastega hakkama saada »
Suur voodielu horoskoop »
Tähemärkide meelisharrastused »
Kalad armastajana »
Tähemärkide varjuküljed »
Kui lihtne või raske on lahkuminek erinevatest tähtkujudest inimestest?
Moehoroskoop »
Ametihoroskoop »
Milline on Sinu jaoks õige amet »
Kuidas käituvad tähemärgid töökoha kaotusel? »
Tähemärgid ja igapäevane töö »
Kas dieet sobib kõikidele päikesemärkidele? »
Sodiaak ja inimese keha »
Kuidas tulla toime töötusega »
Kevad on armumise aeg »
Kuulsad inimesed Sinu tähtkujus »
Tähemärgid püsisuhetes »
Tagasi kooli »
Kuidas tõlgendavad tähemärgid kutset kohvile? »
Tähemärgid ja õppimine »
Milline ema Sa oled? »
Kinkimise kuldreeglid (tähemärgid ja kinkimine) »
Kassihoroskoop »
Kuidas erinevad tähemärgid oma lastega toime tulevad? »
Kuidas käid ringi rahaga? »
Kuidas leppida ära oma partneriga »
Kingitused isadepäevaks »
Vii oma plaane ja ideid ellu õigel ajal »
Astromeditsiin »
Erinevatest tähtkujudest sõprade omapära »
Kaksik-tähtkujud »
Tähtkujude sobivus »
Meditsiiniastroloogia »
Mis tagab erinevate tähemärkide optimaalse tervise »
Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused »
Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel »
Söögid ja joogid, mida sodiaagimärgid eelistavad »
Kalade müstiline ja salapärane pool »
Erinevate tähemärkide peamised õppetunnid ja ülesanded »
Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses »
Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini »
Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja ebameeldivamad asjad »
Millised päikesemärgid sobivad omavahel koos töötama »
Enda jaoks omase karjäär äratundmine päikesemärkide puhul »
Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles? »
Olulised märksõnad Kalade tähtkujust lapsega toimetulemiseks »
Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule »
Parim amulett igale tähemärgile » uus
Milline on tähemärkide ideaalne kodu » uus
Hiina astroloogia

MÕTTETERAD

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Kausid (12 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Tartu


Tekk (150 x 200 cm)


Padi 40 x 40 cm - Vincent van Gogh


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Pakri pangal


Lamp


Taro kaardid: Chakra Love (ainult kaardid)


LED küünlad (3 tk)


Tekk (150 x 200 cm)